Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Helsingør IF Fodbold
1
LSF
10
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
BK Friheden
1
Hareskov IF/Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Helsingør IF Fodbold
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Hareskov IF/Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
LSF
4
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hareskov IF/Værløse BK
2
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
BK Friheden
2
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hareskov IF/Værløse BK
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Helsingør IF Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Espergærde IF
BK Friheden
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Rudersdal
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Espergærde IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
LSF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
BK Friheden
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Helsingør IF Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
LSF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
FC Rudersdal
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hareskov IF/Værløse BK
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun
11:00
Helsingør IF Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
BK Friheden
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
LSF
Hareskov IF/Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Espergærde IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 22. juni i Ølstykke.
Semifinaler 22. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2