Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. okt 2021
13:00
Boldklubben af 1893
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
12:00
Boldklubben Fix
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
14:00
Hellerup Idræts Klub
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
10:00
AB Tårnby
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:00
B93
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
10:00
B93
Dragør BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
Fix
Sundby Bk. (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
12:00
AB Tårnby (1)
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
10:00
AB Tårnby
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
10:00
FA 2000 (1)
Fremad Amager (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2022
16:30
Boldklubben Fremad Valby
Boldklubben Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:30
Nørrebro United
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
AB Tårnby
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:00
FA 2000
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
B93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:30
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
11:30
B93
B93
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
16:00
GVI (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:40
HIK
GVI
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
12:00
Fix
Skjold
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
11:30
Fremad Valby (1)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
10:00
B 1908 (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
14:00
Fremad Amager
B 1908
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
14:00
FA 2000
GVI
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
19:15
Brønshøj BK (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
BK Union
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
10:00
B 1908
Brøndbyernes IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
FA 2000
LSF
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
12:00
B 1908
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:00
B 1908
Farum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
10:00
BK Union
FB
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2022
19:00
B 1908
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
12:00
Nørrebro United
B93
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
12:00
GVI
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2022
19:15
B93
B93
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
10:00
BK Union
Bk Friheden
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
BK Union
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
B 1908
LSF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
14:00
FA 2000
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
10:00
BK Union
GVI
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2022
19:30
Brønshøj BK
Hellas (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:00
B93
Brønshøj BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:00
B 1908
B93
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
14:30
B93
KB
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
11:00
BK Union
Farum Bk
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
11:00
BK Union
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
10:00
FA 2000
AC Amager
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2023
18:30
FA 2000
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:00
GVI
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
10:00
B 1908
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
FA 2000
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2023
19:00
FA 2000
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:00
B 1908
Herfølge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:00
Vestia
HIK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
Union
BSF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
FA 2000
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
10:00
Vestia
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
13:00
Union
Union
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
10:00
FA 2000
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2023
12:00
FA 2000
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:00
Nørrebro United
U15 drenge intern kamp
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:00
B93
B 1908
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
Union
Union
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
14:00
B93
HIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
FA 2000 (2)
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
FA 2000 (3)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:00
GVI (2)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
10:30
AB Tårnby (2)
Hellas (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
11:00
Frem
KB (3)
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2023
17:00
B 1903 (2)
Vanløse (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:30
Hellas (3)
Fremad Valby (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
AB Tårnby (3)
FA 2000 (8)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:00
B.93 (1)
B.93 (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
16:00
HIK (3)
B 1903 (6)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
FA 2000 (6)
Gladsaxe-Hero BK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
16:00
HIK (4)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
B 1903 (4)
Nykøbing IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
B 1903 (3)
Nykøbing IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
11:30
B 1903 (7)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
FA 2000 (4)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
14:00
AB Tårnby (4)
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
15:15
B 1903 (5)
Køge BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
HIK (5)
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
FA 2000 (7)
Sundby Bk. (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:00
HIK (6)
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
FA 2000 (5)
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
AB Tårnby
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
B.93 (3)
Gladsaxe-Hero BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jan
13:15
B 1903
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
AB Tårnby (6)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
B 1908 (3)
AB
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
B.93 (4)
Lilla Torg FF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:00
HIK (12)
Fremad Amager (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:30
B 1903 (10)
FA 2000 (10)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
HIK (7)
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
HIK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
AB Tårnby (7)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Vanløse (3)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:15
B 1903 (11)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Vanløse (4)
GVI (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Sundby Bk. (4)
Sundby Bk. (5)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
HIK (9)
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
HIK (16)
KB (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
FA 2000 (9)
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
HIK (15)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
HIK (10)
Nykøbing IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
B 1908 (4)
bk malmø olypic
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:15
B 1903 (12)
B.93 (5)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
B 1908 (5)
Valby
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:45
B 1903
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Brønshøj BK
Farum BK
|