Boldklubben 1908

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
Old Boys-LP Øst
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Piger M (08/09) Forår P1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1

Log ind