Boldklubben af 1893

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P3
Serie 4, P2/9 Forår P4
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
Old Boys-LP Øst
M+32 Øst 2024 Pulje 1
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
M+32 M 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
M+65 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
U19 Drenge (06/07) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U18
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge Mester (08/09) Efterår Mester B E
U17 Drenge 2 (08/09) Efterår Pulje 2
U16
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Piger M (08/09) Forår P1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge Mester (09) Efterår Mester
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (09) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U14 Drenge (11) Liga København Efterår Liga København 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Pige (11) Liga København Efterår Liga København
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København Efterår dommer Liga København
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind