MENU

VinterBold U9 Piger 3 (13) 5v5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
762933 Kl. 10:00 Brønshøj BK B93 1
762938 Kl. 10:00 KFUM Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
762939 Kl. 10:25 KFUM Brønshøj BK Kunst 1
762940 Kl. 10:25 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Østerbro IF 1
762941 Kl. 10:50 Brønshøj BK Østerbro IF 1
762942 Kl. 10:50 B93
!
NB: B93 er taberdømt
KFUM 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
762915 Kl. 10:00 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Køge BK 1
762916 Kl. 10:00 Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
Taastrup FC 1
762917 Kl. 10:25 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Sorø Freja 1
762918 Kl. 10:25 Køge BK Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
1
762919 Kl. 10:50 Sorø Freja Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
1
762920 Kl. 10:50 Køge BK Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
762921 Kl. 12:00 Bagsværd BK Hareskov IF
762922 Kl. 12:00 Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK
762923 Kl. 12:25 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK
762924 Kl. 12:25 Hareskov IF Ølstykke FC
762925 Kl. 12:50 Bagsværd BK Ølstykke FC
762926 Kl. 12:50 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
762927 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF B 1908 Kunst 1
762928 Kl. 10:00 Bk. Hekla Tårnby FF 1 Kunst 1
762929 Kl. 10:25 Bk. Hekla Brøndbyernes IF Kunst 1
762930 Kl. 10:25 B 1908 Tårnby FF 1 Kunst 1
762931 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF Tårnby FF 1 Kunst 1
762932 Kl. 10:50 B 1908 Bk. Hekla Kunst 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
763849 Kl. 10:00 Albertslund IF Hareskov IF
763850 Kl. 10:00 KFUM Brøndbyernes IF
763851 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Albertslund IF
763852 Kl. 10:25 Hareskov IF KFUM
763853 Kl. 10:50 Albertslund IF KFUM
763854 Kl. 10:50 Hareskov IF Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd stadion Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
762948 Kl. 10:00 Sorø Freja Bagsværd BK Bagsværd stadion
762950 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Brønshøj BK Bagsværd stadion
762951 Kl. 10:25 Tårnby FF 1 Sorø Freja Bagsværd stadion
762952 Kl. 10:25 Bagsværd BK Brønshøj BK Bagsværd stadion
762957 Kl. 10:50 Sorø Freja Brønshøj BK Bagsværd stadion
763734 Kl. 10:50 Bagsværd BK Tårnby FF 1 Bagsværd stadion
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Hekla Park Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
763837 Kl. 12:00 Køge BK Virum-Sorgenfri BK Kunst 5D
763838 Kl. 12:00 Bk. Hekla Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Kunst 5C
763839 Kl. 12:25 Bk. Hekla Køge BK Kunst 5C
763840 Kl. 12:25 Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK Kunst 5D
763841 Kl. 12:50 Køge BK Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Kunst 5C
763842 Kl. 12:50 Virum-Sorgenfri BK Bk. Hekla Kunst 5D
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
763843 Kl. 11:45 Taastrup FC Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
1
763844 Kl. 11:45 B 1908 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763845 Kl. 12:10 B 1908 Taastrup FC 1
ANN

Kampen annulleret

763846 Kl. 12:10 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Ølstykke FC 1
763847 Kl. 12:35 Taastrup FC B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763848 Kl. 12:35 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
B 1908 1
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
763861 Kl. 15:00 Albertslund IF Virum-Sorgenfri BK
763862 Kl. 15:00 Brønshøj BK B 1908
763863 Kl. 15:25 B 1908 Albertslund IF
763864 Kl. 15:25 Virum-Sorgenfri BK Brønshøj BK
763865 Kl. 15:50 Albertslund IF Brønshøj BK
763866 Kl. 15:50 Virum-Sorgenfri BK B 1908
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
763873 Kl. 10:00 Taastrup FC Bagsværd BK
763874 Kl. 10:00 Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
763875 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Taastrup FC
763907 Kl. 10:25 Bagsværd BK Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
763908 Kl. 10:50 Taastrup FC Østerbro IF
!
NB: Østerbro IF er taberdømt
1
763909 Kl. 10:50 Bagsværd BK Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Capelli Sport Stadium mod netto-C Ved Stadion 6 4600 Køge
763855 Kl. 10:00 Køge BK Hareskov IF Capelli Sport Stadium mod netto-C
763856 Kl. 10:00 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
763857 Kl. 10:25 Tårnby FF 1 Køge BK Capelli Sport Stadium mod netto-D
763858 Kl. 10:25 Hareskov IF B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763859 Kl. 10:50 Køge BK B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763860 Kl. 10:50 Hareskov IF Tårnby FF 1 Capelli Sport Stadium mod netto-C
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Emdrupparken 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
763867 Kl. 10:00 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Ølstykke FC 1
763868 Kl. 10:00 KFUM Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
763869 Kl. 10:25 Bk. Hekla Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
1
763870 Kl. 10:25 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
KFUM 1
763871 Kl. 10:50 Sorø Freja KFUM
763872 Kl. 10:50 Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Bk. Hekla 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
763928 Kl. 11:30 Albertslund IF Bagsværd BK
763929 Kl. 11:30 B93 Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
763930 Kl. 11:55 Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
Albertslund IF 1
763931 Kl. 11:55 Bagsværd BK B93 1
763932 Kl. 12:20 Albertslund IF B93
763933 Kl. 12:20 Bagsværd BK Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
763910 Kl. 14:00 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
763911 Kl. 14:00 KFUM Tårnby FF 1 1
763912 Kl. 14:25 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Taastrup FC 1
763913 Kl. 14:25 Virum-Sorgenfri BK KFUM 1
763914 Kl. 14:50 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
KFUM 1
763915 Kl. 14:50 Virum-Sorgenfri BK Tårnby FF 1 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
763916 Kl. 10:00 Køge BK Ølstykke FC
763917 Kl. 10:00 Brønshøj BK Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
1
763918 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Køge BK 1
763919 Kl. 10:25 Ølstykke FC Brønshøj BK
763920 Kl. 10:50 Køge BK Brønshøj BK
763921 Kl. 10:50 Ølstykke FC Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
763922 Kl. 16:00 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Hareskov IF 1
763923 Kl. 16:00 Østerbro IF B 1908
763924 Kl. 16:25 B 1908 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
1
763925 Kl. 16:25 Hareskov IF Østerbro IF
763926 Kl. 16:50 Sorø Freja
!
NB: Sorø Freja er taberdømt
Østerbro IF 1
763927 Kl. 16:50 Hareskov IF B 1908
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
763940 Kl. 13:00 Køge BK Bagsværd BK
763941 Kl. 13:00 KFUM B 1908
763942 Kl. 13:25 B 1908 Køge BK
763943 Kl. 13:25 Bagsværd BK KFUM
763944 Kl. 13:50 Køge BK KFUM
763945 Kl. 13:50 Bagsværd BK B 1908
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Skallerne 14 2620 Albertslund
763934 Kl. 10:00 Albertslund IF Ølstykke FC
763935 Kl. 10:00 Østerbro IF Tårnby FF 1
763936 Kl. 10:25 Tårnby FF 1 Albertslund IF
763937 Kl. 10:25 Ølstykke FC Østerbro IF
763938 Kl. 10:50 Albertslund IF Østerbro IF
763939 Kl. 10:50 Ølstykke FC Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
763976 Kl. 10:00 Taastrup FC Hareskov IF
763977 Kl. 10:00 Brønshøj BK Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
763978 Kl. 10:25 Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
Taastrup FC 1
763979 Kl. 10:25 Hareskov IF Brønshøj BK
763980 Kl. 10:50 Taastrup FC Brønshøj BK
763981 Kl. 10:50 Hareskov IF Bk. Hekla
!
NB: Bk. Hekla er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
763970 Kl. 10:30 Sorø Freja Virum-Sorgenfri BK 1
763971 Kl. 10:30 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Brøndbyernes IF 1
763972 Kl. 10:55 Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Sorø Freja 1
763973 Kl. 10:55 Virum-Sorgenfri BK B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763974 Kl. 11:20 Sorø Freja B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
763975 Kl. 11:20 Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bane 3 5-mands B Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
763982 Kl. 10:00 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
B 1908 Bane 3 5-mands B
763983 Kl. 10:00 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bane 3 5-mands A
763984 Kl. 10:25 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK Bane 3 5-mands A
763985 Kl. 10:25 Bagsværd BK B 1908 Bane 3 5-mands B
763986 Kl. 10:50 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Bagsværd BK Bane 3 5-mands A
763987 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK B 1908 Bane 3 5-mands B
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
764010 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF Bk. Hekla
764011 Kl. 10:00 Brønshøj BK KFUM
764012 Kl. 10:25 Bk. Hekla KFUM
764013 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF Brønshøj BK
764014 Kl. 10:50 Bk. Hekla Brønshøj BK
764184 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF KFUM
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
763993 Kl. 10:00 Køge BK Albertslund IF 1
764002 Kl. 10:00 Hareskov IF Ølstykke FC 1
764006 Kl. 10:25 Albertslund IF Ølstykke FC 1
764007 Kl. 10:25 Køge BK Hareskov IF 1
764008 Kl. 10:50 Albertslund IF Hareskov IF 1
764009 Kl. 10:50 Køge BK Ølstykke FC 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
764185 Kl. 15:15 Sorø Freja Tårnby FF 1 1
764273 Kl. 15:15 B93
!
NB: B93 er taberdømt
Østerbro IF 1
764274 Kl. 15:40 Tårnby FF 1 Østerbro IF 1
764275 Kl. 15:40 Sorø Freja B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
764276 Kl. 16:15 Tårnby FF 1 B93
!
NB: B93 er taberdømt
1
764277 Kl. 16:15 Sorø Freja Østerbro IF 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
764300 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC
764301 Kl. 11:30 Brønshøj BK B93
764302 Kl. 11:55 Ølstykke FC B93
764303 Kl. 11:55 Virum-Sorgenfri BK Brønshøj BK
764304 Kl. 12:20 Ølstykke FC Brønshøj BK
764305 Kl. 12:20 Virum-Sorgenfri BK B93
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 A Ved Stadion 6 4600 Køge
764278 Kl. 10:00 Sorø Freja Køge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 A
764279 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF B 1908 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
764280 Kl. 10:25 Køge BK B 1908 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
764281 Kl. 10:25 Sorø Freja Brøndbyernes IF Beierholm Banen 5 mands - 11 B
764282 Kl. 10:50 Køge BK Brøndbyernes IF Beierholm Banen 5 mands - 11 A
764285 Kl. 10:50 Sorø Freja B 1908 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5C Artillerivej 190 2300 København S
764286 Kl. 10:00 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Albertslund IF Kunst 5C
764287 Kl. 10:00 Bk. Hekla Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Kunst 5D
764288 Kl. 10:25 Albertslund IF Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Kunst 5C
764289 Kl. 10:25 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Bk. Hekla Kunst 5D
764290 Kl. 10:50 Albertslund IF Bk. Hekla Kunst 5C
764291 Kl. 10:50 Taastrup FC
!
NB: Taastrup FC er taberdømt
Tårnby FF 1 Kunst 5D
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
764292 Kl. 10:00 Bagsværd BK Hareskov IF
764293 Kl. 10:00 KFUM Østerbro IF
764294 Kl. 10:25 Hareskov IF Østerbro IF
764297 Kl. 10:25 Bagsværd BK KFUM
764298 Kl. 10:50 Hareskov IF KFUM
764299 Kl. 10:50 Bagsværd BK Østerbro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind