Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2020
20:30
B.93 7
0
Vestia 4
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
FB 11
1
CSC 2
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
Heimdal 3
0
HIK 3
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
FA 2000 7
3
GVI 5
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
Skjold 7
Sønderbro Fight 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
Union 4
1
Olympia 1921 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:00
CSC 2
0
Heimdal 3
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
GVI 5
0
Skjold 7
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Sønderbro Fight 3
12
FB 11
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
16:00
Vestia 4
6
Union 4
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
12:00
HIK 3
2
B.93 7
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:00
Heimdal 3
4
Skjold 7
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
CSC 2
3
Union 4
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:30
HIK 3
7
FA 2000 7
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
20:30
B.93 7
4
FB 11
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Sønderbro Fight 3
5
Vestia 4
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
20:15
GVI 5
4
Olympia 1921 2
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
FB 11
2
GVI 5
5
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
FA 2000 7
2
Vestia 4
5
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
Skjold 7
1
Olympia 1921 2
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
HIK 3
4
CSC 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
16:00
Heimdal 3
3
Sønderbro Fight 3
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
GVI 5
1
Heimdal 3
5
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
Sønderbro Fight 3
1
HIK 3
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
CSC 2
2
B.93 7
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
Vestia 4
Skjold 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
Olympia 1921 2
6
FB 11
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:00
Union 4
1
FA 2000 7
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
20:30
B.93 7
4
FA 2000 7
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
FB 11
1
Vestia 4
8
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Heimdal 3
6
Olympia 1921 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
14:00
HIK 3
15
GVI 5
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
14:00
Skjold 7
Union 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
GVI 5
1
CSC 2
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
19:00
Sønderbro Fight 3
1
B.93 7
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
16:00
Vestia 4
0
Heimdal 3
5
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
10:00
Olympia 1921 2
0
HIK 3
9
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Union 4
4
FB 11
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
FA 2000 7
3
Skjold 7
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
20:15
CSC 2
1
Olympia 1921 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:30
B.93 7
3
Skjold 7
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
Sønderbro Fight 3
3
GVI 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
FB 11
2
FA 2000 7
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
Heimdal 3
4
Union 4
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
HIK 3
7
Vestia 4
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
GVI 5
0
B.93 7
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
16:00
Vestia 4
0
CSC 2
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:00
Olympia 1921 2
0
Sønderbro Fight 3
8
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
12:00
Union 4
0
HIK 3
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
12:00
FA 2000 7
4
Heimdal 3
6
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
Skjold 7
10
FB 11
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
CSC 2
2
Skjold 7
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
20:30
B.93 7
Olympia 1921 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
19:30
FA 2000 7
4
Olympia 1921 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
Vestia 4
3
GVI 5
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
Union 4
2
Sønderbro Fight 3
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
FA 2000 7
1
CSC 2
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
Skjold 7
0
HIK 3
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2020
20:30
B.93 7
Union 4
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2020
20:15
CSC 2
Sønderbro Fight 3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2020
18:00
GVI 5
Union 4
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Heimdal 3
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
10:00
Olympia 1921 2
Vestia 4
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
14:00
HIK 3
FB 11
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
18:00
Sønderbro Fight 3
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
10:00
FB 11
Heimdal 3
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 11 og 12 i hver af de 4 puljer rykker ned sammen med de 2 dårligste nr. 10 på tværs af de 4 puljer.