Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
Tåsinge f. B.
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Vindinge BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Skårup IF
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Kirkeby IF
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:45
Aarslev BK
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Tåsinge f. B.
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Hesselager Fodbold
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Højby S & G
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Ø.B.
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:45
Aarslev BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Gislev IF
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Kirkeby IF
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Vindinge BK
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Skårup IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Egebjerg Fodbold
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Tåsinge f. B.
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Vindinge BK
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Hesselager Fodbold
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Højby S & G
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Ø.B.
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Gislev IF
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Aarslev BK
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Skårup IF
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Egebjerg Fodbold
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Kirkeby IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Tåsinge f. B.
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Vindinge BK
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Skårup IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Højby S & G
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Ø.B.
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Gislev IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Kirkeby IF
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Egebjerg Fodbold
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Hesselager Fodbold
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
29. sep
17:30
Aarslev BK
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:15
Aarslev BK
Kirkeby IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Tåsinge f. B.
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Vindinge BK
Gislev IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Skårup IF
Egebjerg Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Ø.B.
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
22. okt
17:30
Gislev IF
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Kirkeby IF
Ø.B.
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Egebjerg Fodbold
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Hesselager Fodbold
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Højby S & G
Tåsinge f. B.
|