Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
KUU
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Langeskov IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Tarup/Paarup IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Otterup B & IK
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Glamsbjerg IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Aarslev BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Højby S & G
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Nyborg G & IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Boldklubben Marienlyst
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Bogense G & IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Tåsinge f. B.
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Langeskov IF
OB
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
BBB/SB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:30
OB
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
28. aug
Tarup/Paarup IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
Otterup B & IK
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
28. aug
Glamsbjerg IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
Dalum IF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
KUU
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Aarslev BK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Nyborg G & IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Boldklubben Marienlyst
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Bogense G & IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Tåsinge f. B.
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Langeskov IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
BBB/SB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
OB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
Tarup/Paarup IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
04. sep
Otterup B & IK
OB
|
|||||||||||||||||||
04. sep
Glamsbjerg IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
Dalum IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Højby S & G
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
KUU
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Nyborg G & IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Boldklubben Marienlyst
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Tåsinge f. B.
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Langeskov IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Tarup/Paarup IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
BBB/SB
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
OB
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
OB
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Højby S & G
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
KUU
OB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Otterup B & IK
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Glamsbjerg IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Dalum IF
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Bogense G & IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Aarslev BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
BBB/SB
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Nyborg G & IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Boldklubben Marienlyst
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Langeskov IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Tarup/Paarup IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Otterup B & IK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
OB
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
Glamsbjerg IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
25. sep
Dalum IF
OB
|
|||||||||||||||||||
25. sep
Bogense G & IF
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
25. sep
Tåsinge f. B.
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
KUU
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Højby S & G
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Nyborg G & IF
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
OB
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Boldklubben Marienlyst
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Langeskov IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Tarup/Paarup IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Otterup B & IK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Glamsbjerg IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
BBB/SB
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Højby S & G
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Aarslev BK
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
KUU
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Dalum IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Bogense G & IF
OB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Tåsinge f. B.
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Boldklubben Marienlyst
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Langeskov IF
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Tarup/Paarup IF
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Otterup B & IK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Glamsbjerg IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
KUU
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
OB
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Højby S & G
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Nyborg G & IF
OB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Dalum IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Bogense G & IF
Otterup B & IK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Tåsinge f. B.
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
BBB/SB
Langeskov IF
|