Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug
18:00
Holstebro B
Feldborg/Haderup IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Thyholm IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Lemvig GF
Linde B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Feldborg/Haderup IF
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Mejrup GU
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Linde B
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Feldborg/Haderup IF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Holstebro B
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Thyholm IF
Linde B
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Lemvig GF
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Linde B
Feldborg/Haderup IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Feldborg/Haderup IF
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Mejrup GU
Linde B
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Thyholm IF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Holstebro B
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:45
Feldborg/Haderup IF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Mejrup GU
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Linde B
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Holstebro B
Linde B
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
Thyholm IF
Feldborg/Haderup IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Lemvig GF
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Mejrup GU
Feldborg/Haderup IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Linde B
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Lemvig GF
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:45
Feldborg/Haderup IF
Linde B
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:45
Thyholm IF
Lemvig GF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
18:00
Mejrup GU
Holstebro B
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
Holstebro B
Thyholm IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
Linde B
Mejrup GU
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Lemvig GF
Feldborg/Haderup IF
|
Regler for Kortbanefodbold
Fleksibel spilleform
Tilmelding til Futsalturneringen er senest 6. oktober
Tilmelding til Indefodboldturneringens 1. runde er senest 27. oktober
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.