Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Kildemosens BK
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
18. aug
BK Posten (2)
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
FK Utopia
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Holluf Pile/Fraugde GIF
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Åsum IF
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
OKS (3)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Røde Stjerne (1)
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
BK Posten (2)
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
FC Odense (2)
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Højby S & G
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
25. aug
B1913 (2)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
PDIF (1)
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Kildemosens BK
BK Posten (2)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Åsum IF
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Chang (2)
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
FK Utopia
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Holluf Pile/Fraugde GIF
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
OKS (3)
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Røde Stjerne (1)
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
BK Posten (2)
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Højby S & G
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
B1913 (2)
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
PDIF (1)
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
OKS (3)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Chang (2)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Kildemosens BK
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
FK Utopia
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Holluf Pile/Fraugde GIF
BK Posten (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
FC Odense (2)
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Åsum IF
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Kildemosens BK
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
22. sep
BK Posten (2)
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Højby S & G
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
B1913 (2)
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
PDIF (1)
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
OKS (3)
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:45
Chang (2)
BK Posten (2)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Røde Stjerne (1)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Holluf Pile/Fraugde GIF
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
FC Odense (2)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Åsum IF
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
FK Utopia
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Kildemosens BK
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
BK Posten (2)
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
FK Utopia
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
B1913 (2)
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
PDIF (1)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
OKS (3)
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:00
Chang (2)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
Røde Stjerne (1)
BK Posten (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Åsum IF
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Holluf Pile/Fraugde GIF
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
FC Odense (2)
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Højby S & G
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:00
Kildemosens BK
FC Odense (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
BK Posten (2)
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
20. okt
FK Utopia
Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Holluf Pile/Fraugde GIF
Åsum IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
PDIF (1)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:00
OKS (3)
Røde Stjerne (1)
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
Chang (2)
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
Røde Stjerne (1)
Kildemosens BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Åsum IF
PDIF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
FC Odense (2)
FK Utopia
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Højby S & G
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
B1913 (2)
BK Posten (2)
|
Sidste tilladte spilledato: Torsdag den 31. oktober.