Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørresundby FB
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Brønderslev IF
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vejgaard B (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10:00
St. Restrup IF (2)
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Freja
St. Restrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Freja
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vejgaard B (2)
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
St. Restrup IF (2)
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skibsby-Højene IF
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Brønderslev IF
St. Restrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skibsby-Højene IF
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aalborg Freja
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørresundby FB
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
St. Restrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
St. Restrup IF (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Vejgaard B (2)
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vejgaard B (2)
St. Restrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aalborg Freja
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
St. Restrup IF (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørresundby FB
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skibsby-Højene IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
Brønderslev IF
|