Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
18:15
Assens IF
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
6
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
8
IK Rosendal
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Rebild Syd
Helsted Fremad IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
IK Rosendal
Assens IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Helsted Fremad IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Assens IF
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:45
Helsted Fremad IF (1)
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
IK Rosendal
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Rebild Syd
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Assens IF
Helsted Fremad IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Rebild Syd
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Helsted Fremad IF (1)
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Assens IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Helsted Fremad IF (1)
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
IK Rosendal
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:45
Sønderup/Suldrup IK Frem
Assens IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Helsted Fremad IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Assens IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Helsted Fremad IF (1)
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Rebild Syd
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
01. okt
18:30
Rebild Syd
Assens IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:35
Helsted Fremad IF (1)
Assens IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
Assens IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
IK Rosendal
Rebild Syd
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
IK Rosendal
Helsted Fremad IF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Rebild Syd
|