Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
18:30
Aalborg KFUM
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Nørresundby FB (1)
Nordens Paris FC (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Aalborg Chang (1)
Nordens Paris FC (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Gug B (3)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Aalborg KFUM
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Aalborg Freja (2)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Aalborg Freja (2)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Gug B (3)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Nordens Paris FC (3)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Aalborg Chang (1)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nørresundby FB (1)
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Aalborg Freja (2)
Nordens Paris FC (3)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Nørresundby FB (1)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Nordens Paris FC (3)
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:45
Aalborg KFUM
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Aalborg Chang (1)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Gug B (3)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Nordens Paris FC (3)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Aalborg Freja (2)
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
Nørresundby FB (1)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Nordens Paris FC (3)
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
04. okt
20:00
Aalborg Chang (1)
Gug B (3)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Nørresundby FB (1)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:15
Aalborg KFUM
Nordens Paris FC (3)
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
15:00
Gug B (3)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
Nordens Paris FC (3)
Aalborg Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
Aalborg Chang (1)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Aalborg Freja (2)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:15
Gug B (3)
Nordens Paris FC (3)
|