Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug
11:00
Sønderris SK
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
Kvaglund IF
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Fanø B
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Alslev SK
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Coconut Lions
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Spangsbjerg IF (2)
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Alslev SK
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Sønderris SK
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
FC Esbjerg Øst (1)
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Kvaglund IF
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Coconut Lions
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Fanø B
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
Spangsbjerg IF (2)
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
FC Esbjerg Øst (1)
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Hjerting IF
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
FC Esbjerg Øst (1)
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Hjerting IF
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Alslev SK
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Kvaglund IF
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Kvaglund IF
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Sønderris SK
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Coconut Lions
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Fanø B
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Spangsbjerg IF (2)
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Hjerting IF
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Alslev SK
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
FC Esbjerg Øst (1)
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Spangsbjerg IF (2)
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
FC Esbjerg Øst (1)
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Alslev SK
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Kvaglund IF
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Coconut Lions
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hjerting IF
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Sønderris SK
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Fanø B
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
FC Esbjerg Øst (1)
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Spangsbjerg IF (2)
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Coconut Lions
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fanø B
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Hjerting IF
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Alslev SK
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Kvaglund IF
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Sønderris SK
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Hjerting IF
Spangsbjerg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Fanø B
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Sønderris SK
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Coconut Lions
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Spangsbjerg IF (2)
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Alslev SK
Fanø B
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Spangsbjerg IF (2)
Sønderris SK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Hjerting IF
Kvaglund IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
FC Esbjerg Øst (1)
Coconut Lions
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Sønderris SK
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Fanø B
FC Esbjerg Øst (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Kvaglund IF
Alslev SK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Coconut Lions
Spangsbjerg IF (2)
|