Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
09:30
MG & BK
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:30
Verninge IF/FC Broby
OKS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:00
Bogense G & IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
17:15
Søndersø BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Tommerup BK
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:30
Dalum IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
09:30
OKS
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Glamsbjerg IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Langeskov IF (1)
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:00
Oversidder
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:00
Morud/Veflinge
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
09:30
MG & BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Søndersø BK
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:30
Verninge IF/FC Broby
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Korup-Ubberud Ungdom
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Bogense G & IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Korup-Ubberud Ungdom
Langeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:00
OKS
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Morud/Veflinge
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:15
Dalum IF
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Langeskov IF (1)
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:15
Oversidder
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
29. apr
17:30
Tommerup BK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Glamsbjerg IF
Langeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:45
Bogense G & IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Korup-Ubberud Ungdom
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Søndersø BK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Langeskov IF (1)
OKS
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
Glamsbjerg IF
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Verninge IF/FC Broby
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Morud/Veflinge
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Tommerup BK
Langeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:30
MG & BK
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
OKS
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:15
Oversidder
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Dalum IF
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Søndersø BK
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Glamsbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:45
Bogense G & IF
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Korup-Ubberud Ungdom
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Langeskov IF (1)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
OKS
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Tommerup BK
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Dalum IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Verninge IF/FC Broby
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:15
Oversidder
Langeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Morud/Veflinge
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
MG & BK
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:00
Bogense G & IF
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Tommerup BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Søndersø BK
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Glamsbjerg IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
OKS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Korup-Ubberud Ungdom
Bogense G & IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Morud/Veflinge
OKS
|
|||||||||||||||||||
16. jun
09:30
MG & BK
Langeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Søndersø BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Verninge IF/FC Broby
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
17:15
Oversidder
Tommerup BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:15
Langeskov IF (1)
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Tommerup BK
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:15
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:30
OKS
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Glamsbjerg IF
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Langeskov IF (1)
Verninge IF/FC Broby
|
|||||||||||||||||||
26. jun
18:00
Bogense G & IF
Søndersø BK
|
07.03.24: SSV Højfyn indtrådt.
030524: SSV Højfyn udtrådt