Christian Andreas JensenTel: 29903552 / Mobil: 29903552
Assistent
Lars Bech-JørgensenTel: / Mobil: 26271949
Assistenttræner
Gustav Bech-JørgensenTel: / Mobil: 26271949
Assistenttræner
Frederik Skjoldager TangTel: / Mobil: 26308861
Assistenttræner
Carl Leopold KronboTel: / Mobil: 26851115
Assistenttræner
Claus Storm HelgesenTel: / Mobil: 22586152
FC Rudersdal
Spillested
Rundforbi Stadion
Bordeaux
Sort
Sort
Træner
Daniel Faust NathansenTel: 61666174 / Mobil:
Træner
Joachim CarlsenTel: / Mobil: 41308637
Træner
Henrik Skou HansenTel: / Mobil: 52585108
Hørsholm-Usserød IK
Spillested
Hørsholm Idrætspark
Rød
Blå
Rød
Holdleder
Christian SchultzTel: / Mobil: 31414185
Holdleder
Thomas Pedersen BlohmTel: / Mobil: 25294187
Træner
Michael Jerrebo LevringTel: / Mobil: 30281281
Træner
Mathias Rønne Dal PachlerTel: / Mobil: 61376507
Træner
Ulrik ElbergTel: / Mobil: 27616480
Træner
Mads Bøcher LindquistTel: / Mobil: 30293131
Træner
Kristian Høybye KjerTel: / Mobil: 26802126
Træner
Christian SchultzTel: / Mobil: 31414185
Træner
Kasper RehnquistTel: / Mobil: 22703827
Træner
Jacob RosenskjoldTel: / Mobil: 29702750
Træner
Michael Brix HesselagerTel: / Mobil: 4172 9030
Træner
Jakob von HaffnerTel: / Mobil: 23271888
Træner
Andreas Floor KogsbøllTel: / Mobil:
Træner
Anders Buhl SchultzerTel: / Mobil: +4541115100
Træner
Helle Giessing LøvehammerTel: / Mobil: 20482729
Træner
Ricardo Antonio BarbosaTel: / Mobil: 72201196
Træner
Aysar HadiTel: / Mobil: 28686265
Træner
Andreas AndersenTel: / Mobil: 31717755
Træner
Kenneth LøvehammerTel: / Mobil: 27287110
Sportschef
Mohammad Ummar RafiqTel: / Mobil:
Assistenttræner
Fredrik EgeskovTel: 23319312 / Mobil: 23319312
Assistenttræner
Philip CarlTel: / Mobil: 22777244
Lyngby Boldklub 1921
Spillested
Lyngby Stadion
Blå
Hvid
Blå
Cheftræner
Karsten Stiig AlnorTel: / Mobil: 27300174
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.