Magnus Kirkegaard StavnsborgTel: 30708409 / Mobil: 52116230
Haslev FC (2)
Spillested
HFC's Klubhus
Blå
Blå
Blå
Træner
Allan PindTel: / Mobil: 20630680
Træner
Lars JensenTel: / Mobil: 30702589
Træner
Mikkel BondegaardTel: / Mobil: 20754140
Assistenttræner
Kim SkovTel: / Mobil: 31789090
Assistenttræner
Daniel Farvin PetersenTel: / Mobil: 40556848
Assistenttræner
Katrine NielsenTel: / Mobil: 21567886
Kampklar assistent
Christian Sværke Hersig NielsenTel: 28936804 / Mobil: 28936804
Cheftræner
Allan HerløvTel: / Mobil: +4551580723
Hårlev BK (2)
Spillested
Hårlev BK
Hvid/Sort
Træner
André Flarup NeermannTel: / Mobil: 20551219
Køge BK (2)
Spillested
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Sort/Hvid
Sort
Træner
Andreas SaltingTel: / Mobil: 28282024
Køge BK (3)
Spillested
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Sort/Hvid
Sort
Træner
Andreas SaltingTel: / Mobil: 28282024
Køge Nord FC
Spillested
Rishøj Stadion
Hvid
Blå
Blå
Træner
Michelle MuletTel: / Mobil: 60169952
Træner
Kasper EggertTel: / Mobil: 22224018
Toksværd Olstrup Fodbold
Spillested
Toksværd Idrætsplads
Rød
Hvid
Rød
Træner
Morten PedersenTel: / Mobil: 42524684
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk