Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
Albertslund IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:00
Glostrup
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
BK Avarta
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Greve Fodbold (1)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:15
Vallensbæk IF
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Brøndby Strand IK
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
BSF (2)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Albertslund IF
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:45
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Karlslunde IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
BK Avarta
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Greve Fodbold (1)
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:15
Vallensbæk IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Herstedøster IC
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Brøndby Strand IK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Glostrup
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
BSF (2)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Glostrup
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Karlslunde IF
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vallensbæk IF
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:15
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
BK Avarta
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Herstedøster IC
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Brøndby Strand IK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Greve Fodbold (1)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Karlslunde IF
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
B. 1973, Herlev
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BSF (2)
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herstedøster IC
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B. 1973, Herlev
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:15
Vallensbæk IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Brøndby Strand IK
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
Glostrup
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:15
Vallensbæk IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
BK Avarta
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Greve Fodbold (1)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Albertslund IF
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
BSF (2)
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
B. 1973, Herlev
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Albertslund IF
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Vallensbæk IF
BSF (2)
|