Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr
18:30
SBV 09
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Store Heddinge BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Greve Fodbold
Sædder IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:45
Herstedøster IC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
BK Avarta
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:45
Sædder IF
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Vallensbæk IF
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
SBV 09
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Solrød FC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Store Heddinge BK
Sædder IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Holbæk B&I
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Herstedøster IC
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
BK Avarta
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
Sædder IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Solrød FC
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Greve Fodbold
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Store Heddinge BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Holbæk B&I
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:45
SBV 09
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
BK Avarta
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Herstedøster IC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Sædder IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Vallensbæk IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
BK Avarta
Sædder IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Holbæk B&I
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Solrød FC
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Vallensbæk IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
SBV 09
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Holbæk B&I
Sædder IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Herstedøster IC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Store Heddinge BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Sædder IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:15
Vallensbæk IF
SBV 09
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
BK Avarta
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Solrød FC
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:45
Sædder IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Holbæk B&I
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Holbæk B&I
|