Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
FC Hornsherred
2
Jernløse/Holbæk
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
ØUB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Solrød FC
3
TGB
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Svogerslev BK
RB 1906
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr
13:30
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
13:30
Oversidder
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Jernløse/Holbæk
2
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
RB 1906
8
ØUB
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
TGB
0
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Jernløse/Holbæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Svogerslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FC Hornsherred
5
RB 1906
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
ØUB
2
TGB
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
13:30
Oversidder
ØUB
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
RB 1906
4
Jernløse/Holbæk
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Oversidder
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Solrød FC
0
Svogerslev BK
9
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
TGB
0
FC Hornsherred
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
ØUB
Solrød FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Hornsherred
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Oversidder
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
0
Svogerslev BK
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Jernløse/Holbæk
TGB
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj
13:30
Oversidder
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TGB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
RB 1906
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Solrød FC
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Svogerslev BK
ØUB
|
|||||||||||||||||||
29. maj
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Jernløse/Holbæk
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
RB 1906
TGB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FC Hornsherred
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:15
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
ØUB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Oversidder
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
TGB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
ØUB
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Solrød FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Svogerslev BK
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
12. jun
13:30
Oversidder
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
RB 1906
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
TGB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
FC Hornsherred
Kirke Helsinge/Gørlev/Løve
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Jernløse/Holbæk
ØUB
|
Finale
Lørdag den 22. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1