Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
19:30
Svogerslev BK (1)
3
Hvidebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Svebølle BI 2016
Tølløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Undløse BK
2
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Hvalsø IF
1
Rørby-Værslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:30
Raklev GI
2
Hagested IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Kalundborg GB
3
Roskilde Boldklub (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:15
Roskilde Boldklub (1)
2
Svogerslev BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Jernløse BK
Hvalsø IF
ANK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:30
Hagested IF (1)
3
Kalundborg GB
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Hvidebæk IF
4
Undløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Svogerslev BK (1)
0
Hagested IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Kalundborg GB
3
Tølløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
17:00
Raklev GI
2
Rørby-Værslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Hvalsø IF
1
Svebølle BI 2016
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Jernløse BK
1
Hvidebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Tølløse BK
0
Raklev GI
7
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Undløse BK
4
Roskilde Boldklub (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Svebølle BI 2016
2
Raklev GI
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Rørby-Værslev IF
3
Kalundborg GB
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Tølløse BK
3
Svogerslev BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:30
Hagested IF (1)
2
Undløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hvidebæk IF
1
Hvalsø IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
2
Rørby-Værslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Kalundborg GB
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Undløse BK
8
Tølløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Hvalsø IF
4
Raklev GI
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Jernløse BK
Hagested IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hvidebæk IF
6
Roskilde Boldklub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Raklev GI
4
Kalundborg GB
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Rørby-Værslev IF
3
Undløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Svogerslev BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Tølløse BK
Jernløse BK
HUMH
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:30
Hagested IF (1)
Hvidebæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Roskilde Boldklub (1)
1
Hvalsø IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rørby-Værslev IF
5
Svebølle BI 2016
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hvidebæk IF
Tølløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Hvalsø IF
0
Kalundborg GB
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Svogerslev BK (1)
0
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Roskilde Boldklub (1)
2
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Undløse BK
2
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Jernløse BK
3
Rørby-Værslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Kalundborg GB
Svogerslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Raklev GI
Undløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Rørby-Værslev IF
Hvidebæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Tølløse BK
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:30
Hagested IF (1)
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hvidebæk IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Roskilde Boldklub (1)
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Undløse BK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hvalsø IF
Svogerslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Jernløse BK
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:30
Hagested IF (1)
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:45
Svebølle BI 2016
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Kalundborg GB
Jernløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Raklev GI
Hvidebæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Svogerslev BK (1)
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Rørby-Værslev IF
Hagested IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hvalsø IF
Tølløse BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:30
Roskilde Boldklub (1)
Hagested IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hvidebæk IF
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Roskilde Boldklub (1)
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Tølløse BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Jernløse BK
Svogerslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Undløse BK
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:30
Hagested IF (1)
Svebølle BI 2016
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.