Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. mar
17:30
Skødstrup SF
5
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
FC Skanderborg
3
Brabrand IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:30
Ikast FC
8
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
Silkeborg IF
6
Hammerum IF
8
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:45
VSK Aarhus
4
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
FC Skanderborg
0
Skødstrup SF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Hammerum IF
1
Ikast FC
3
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Hadsten SK
1
Silkeborg IF
5
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Hadsten SK
0
FC Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:15
Brabrand IF
4
Hammerum IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
Skødstrup SF
1
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Silkeborg IF
1
Ikast FC
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:30
Ikast FC
1
Brabrand IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:00
FC Skanderborg
1
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Hadsten SK
3
Hammerum IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Brabrand IF
1
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
FC Skanderborg
2
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:30
Skødstrup SF
2
Ikast FC
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Silkeborg IF
2
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Hammerum IF
2
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:15
Brabrand IF
4
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:45
Ikast FC
5
Hadsten SK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:20
VSK Aarhus
5
Hammerum IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Hadsten SK
5
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Skødstrup SF
4
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FC Skanderborg
0
Ikast FC
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Hammerum IF
0
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hammerum IF
3
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hadsten SK
3
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
VSK Aarhus
3
Ikast FC
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brabrand IF
5
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Ikast FC
4
Hammerum IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Skødstrup SF
6
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Ikast FC
3
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
VSK Aarhus
2
Skødstrup SF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Hammerum IF
0
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
FC Skanderborg
5
Hadsten SK
6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Silkeborg IF
2
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:10
Hadsten SK
3
VSK Aarhus
6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brabrand IF
1
Ikast FC
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Brabrand IF
1
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Silkeborg IF
3
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
VSK Aarhus
5
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Ikast FC
5
FC Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Skødstrup SF
3
Hammerum IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
VSK Aarhus
1
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Ikast FC
2
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hammerum IF
2
Hadsten SK
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Silkeborg IF
3
Brabrand IF
6
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Skødstrup SF
3
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hadsten SK
3
Ikast FC
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:50
VSK Aarhus
1
Silkeborg IF
6
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Skanderborg
3
Hammerum IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Hammerum IF
5
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Silkeborg IF
1
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:00
Brabrand IF
5
Hadsten SK
0
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden