Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. mar
13:00
Aabybro IF
0
Hjørring FK
5
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:30
Gug B
3
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
AaB
2
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. mar
17:00
Hobro IK
6
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Aabybro IF
5
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:45
Hjørring FK
2
Hobro IK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar
18:30
Randers Freja
2
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Gug B
4
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:30
Hjørring FK
0
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:15
Aabybro IF
1
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
24. mar
18:00
Hobro IK
1
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
11:30
Aalborg KFUM
1
Hobro IK
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
Randers Freja
2
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
AaB
4
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:15
Nørresundby FB
5
Aabybro IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr
17:45
Gug B
0
Hobro IK
5
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:30
Aalborg KFUM
1
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:30
Aabybro IF
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Hjørring FK
6
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:15
Nørresundby FB
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Hobro IK
1
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
AaB
8
Hjørring FK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Gug B
6
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Aalborg KFUM
0
AaB
8
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
Hjørring FK
1
Gug B
11
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Aabybro IF
0
Hobro IK
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:15
Randers Freja
3
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Nørresundby FB
2
AaB
7
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Hjørring FK
7
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Nørresundby FB
2
Hobro IK
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Randers Freja
1
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Aalborg KFUM
0
Gug B
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
AaB
9
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Gug B
3
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
AaB
3
Hobro IK
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Randers Freja
4
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Aalborg KFUM
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Nørresundby FB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hobro IK
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Hjørring FK
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Gug B
AaB
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aabybro IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:15
Hobro IK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Nørresundby FB
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Randers Freja
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hobro IK
Hjørring FK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
AaB
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aabybro IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Randers Freja
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:30
Hjørring FK
AaB
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Nørresundby FB
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
Hobro IK
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
AaB
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Gug B
Hjørring FK
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden