Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
15:00
FB Fodbold
2
Hover IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Skibet IF
11
Billund IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:30
Jelling fS
2
FC GOG Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
FC GOG Fodbold
3
FB Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Hover IF (1)
7
Billund IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Jelling fS
Skibet IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Billund IF
Jelling fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
FB Fodbold
3
Skibet IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
FC GOG Fodbold
2
Hover IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
FB Fodbold
4
Billund IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Hover IF (1)
5
Jelling fS
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Billund IF
1
FC GOG Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Jelling fS
FB Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Skibet IF
2
FC GOG Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Skibet IF
3
Hover IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Billund IF
4
Skibet IF
6
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC GOG Fodbold
Jelling fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Hover IF (1)
2
FB Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Billund IF
0
Hover IF (1)
8
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
FB Fodbold
1
FC GOG Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Skibet IF
2
Jelling fS
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Jelling fS
Billund IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Hover IF (1)
1
FC GOG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Skibet IF
0
FB Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Billund IF
1
FB Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
FC GOG Fodbold
6
Skibet IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:30
Jelling fS
3
Hover IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
FB Fodbold
Jelling fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
FC GOG Fodbold
11
Billund IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Hover IF (1)
9
Skibet IF
1
|
Følgende 22 hold rykker op fra 2. pladsen, svarende til alle hold med et pointgennemsnit på minimum 2,2 og uden udeblivelser:
IF Fremad Nørhalne (122), Skovsgaard B 2 (103), Øster Sundby B32 1 (105), Nordens Paris FC 4 (106), Struer B (121), Gullestrup IF (126), FodboldHoldet Herning 1 (127), Bruunshåb/Tapdrup IF (128), Houlbjerg/Laurbjerg IF (133), Allingaabro IF (134), Auning IF (135), HEI 2 (137), Fuglebakken KFUM 8 (139), Fuglebakken KFUM 3 (141), Fuglebakken KFUM 5 (142), IF Lyseng 4 (145), Galten FS 1 (148), Hørning IF (149), Østbirk IF (152), Fredericia fF (156), Nr. Nebel IF 1 (160), Rødding IF (165).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.