Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr
19:00
Kristrup B (2)
1
All Stars FC 91
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
KFUM Fodbold, Randers
4
SMIFF09 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Romalt IF
4
Dronningborg B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
KFUM Fodbold, Randers
3
Romalt IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
SMIFF09 (2)
3
Kristrup B (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
All Stars FC 91
4
Dronningborg B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Kristrup B (2)
2
Romalt IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
SMIFF09 (2)
5
All Stars FC 91
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Dronningborg B
3
KFUM Fodbold, Randers
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Romalt IF
4
SMIFF09 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Kristrup B (2)
3
Dronningborg B
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
All Stars FC 91
1
KFUM Fodbold, Randers
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Romalt IF
2
All Stars FC 91
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
17:00
KFUM Fodbold, Randers
1
Kristrup B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Dronningborg B
1
SMIFF09 (2)
5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
All Stars FC 91
4
Kristrup B (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Dronningborg B
0
Romalt IF
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Kristrup B (2)
3
SMIFF09 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Romalt IF
3
KFUM Fodbold, Randers
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Dronningborg B
1
All Stars FC 91
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Romalt IF
6
Kristrup B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
KFUM Fodbold, Randers
11
Dronningborg B
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
All Stars FC 91
3
SMIFF09 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kristrup B (2)
3
KFUM Fodbold, Randers
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
SMIFF09 (2)
4
Romalt IF
5
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Dronningborg B
0
Kristrup B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
KFUM Fodbold, Randers
2
All Stars FC 91
2
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
SMIFF09 (2)
2
KFUM Fodbold, Randers
4
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
All Stars FC 91
Romalt IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:00
SMIFF09 (2)
5
Dronningborg B
1
|
Følgende 22 hold rykker op fra 2. pladsen, svarende til alle hold med et pointgennemsnit på minimum 2,2 og uden udeblivelser:
IF Fremad Nørhalne (122), Skovsgaard B 2 (103), Øster Sundby B32 1 (105), Nordens Paris FC 4 (106), Struer B (121), Gullestrup IF (126), FodboldHoldet Herning 1 (127), Bruunshåb/Tapdrup IF (128), Houlbjerg/Laurbjerg IF (133), Allingaabro IF (134), Auning IF (135), HEI 2 (137), Fuglebakken KFUM 8 (139), Fuglebakken KFUM 3 (141), Fuglebakken KFUM 5 (142), IF Lyseng 4 (145), Galten FS 1 (148), Hørning IF (149), Østbirk IF (152), Fredericia fF (156), Nr. Nebel IF 1 (160), Rødding IF (165).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.