Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar
13:00
Gug B
1
LKB/Gistrup
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
13:30
IF Skjold Sæby
3
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar
13:30
Hornbæk SF
3
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
LKB/Gistrup
0
Aalborg KFUM
7
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Randers Freja
1
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr
15:00
Løgstør IF
2
IF Skjold Sæby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Aalborg Chang
1
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Aalborg KFUM
0
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Hornbæk SF
3
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Randers Freja
7
Løgstør IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
LKB/Gistrup
1
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Gug B
6
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Aalborg Chang
2
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Løgstør IF
2
Hornbæk SF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
IF Skjold Sæby
2
LKB/Gistrup
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Aalborg KFUM
4
Hornbæk SF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Randers Freja
1
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Løgstør IF
1
LKB/Gistrup
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
IF Skjold Sæby
0
Gug B
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:20
Hornbæk SF
2
LKB/Gistrup
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Gug B
3
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Aalborg KFUM
4
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Aalborg Chang
3
Løgstør IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
LKB/Gistrup
2
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Løgstør IF
2
Gug B
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Randers Freja
1
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
IF Skjold Sæby
0
Hornbæk SF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Randers Freja
2
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
LKB/Gistrup
0
Gug B
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Aalborg Chang
2
Hornbæk SF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Løgstør IF
1
Aalborg KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Hornbæk SF
0
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:45
Aalborg KFUM
1
LKB/Gistrup
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Gug B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:30
IF Skjold Sæby
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
LKB/Gistrup
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Aalborg Chang
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Gug B
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Løgstør IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Hornbæk SF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Aalborg KFUM
Gug B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Randers Freja
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Aalborg KFUM
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Aalborg Chang
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Gug B
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Hornbæk SF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
LKB/Gistrup
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Randers Freja
Gug B
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
LKB/Gistrup
Hornbæk SF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
IF Skjold Sæby
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Løgstør IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Aalborg KFUM
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Aalborg Chang
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Hornbæk SF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
23. jun
14:30
Gug B
Løgstør IF
|