Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
10:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
FC Holte
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:25
Farum BK (1)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:25
FC Holte
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Stenløse BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
FC Holte
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Farum BK (1)
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Farum BK (1)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Jyllinge FC (2)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:25
FC Holte
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:25
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
FC Holte
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
Stenløse BK
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:25
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:25
Farum BK (1)
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:25
Ølstykke FC
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Farum BK (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Herstedøster IC (2)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:50
Slangerup & Omegn IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Kr. Værløse IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Herstedøster IC (2)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
Slangerup & Omegn IF
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
Stenløse BK
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:50
Slangerup & Omegn IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:00
Ølstykke FC
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:25
Farum BK (1)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:25
Lynge-Uggeløse IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:50
Farum BK (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Farum BK (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Herstedøster IC (2)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
Slangerup & Omegn IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:25
IF Skjold Birkerød (1)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:25
Herstedøster IC (2)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:25
Farum BK (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:50
Farum BK (1)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:50
Stenløse BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:50
Herstedøster IC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:50
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:30
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:30
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:55
FC Holte
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:55
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:20
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:20
FC Holte
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:30
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:30
Farum BK (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:55
Slangerup & Omegn IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:55
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:20
Lynge-Uggeløse IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Ølstykke FC
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Kr. Værløse IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Herstedøster IC (2)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
FC Holte
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:25
IF Skjold Birkerød (1)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:25
Jyllinge FC (2)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:25
Ølstykke FC
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:50
Ølstykke FC
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:50
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:50
Herstedøster IC (2)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:50
IF Skjold Birkerød (1)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
FC Holte
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Stenløse BK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Jyllinge FC (2)
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:25
Helsinge Fodbold
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:25
Stenløse BK
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:25
Herstedøster IC (2)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:50
Herstedøster IC (2)
Jyllinge FC (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:50
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:50
Stenløse BK
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:50
Helsinge Fodbold
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:30
IF Skjold Birkerød (1)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:30
Farum BK (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:55
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:55
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:20
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:20
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (1)
|