Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. nov 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
4
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:00
Hornbæk IF
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
Skovshoved IF
6
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
14:00
HIK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
Espergærde IF
2
Hornbæk IF
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
18:30
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
14:00
Ølstykke FC
6
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
15:15
Værløse BK
HIK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
FC Rudersdal
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
23:59
Skovshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
13:30
Værløse BK
FC Rudersdal
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
Hornbæk IF
Ølstykke FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
HIK (1)
1
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Espergærde IF
1
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. jan
18:30
IF Skjold Birkerød
3
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
19. jan
18:30
Oversidder
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
7
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
FC Rudersdal
1
HIK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
HIK (1)
4
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Hornbæk IF
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:15
Værløse BK
Ølstykke FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
FC Rudersdal
3
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
IF Skjold Birkerød
3
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Skovshoved IF
2
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
Espergærde IF
6
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
7
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:30
Værløse BK
4
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Ølstykke FC
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
HIK (1)
5
Hornbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:30
Skovshoved IF
0
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. mar
19:15
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Hornbæk IF
Slagslunde-Ganløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
HIK (1)
4
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:45
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:15
Slagslunde-Ganløse IF
4
HIK (1)
6
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:15
Værløse BK
Hornbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
FC Rudersdal
Skovshoved IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:30
Espergærde IF
5
HIK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Ølstykke FC
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
|