Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. sep 2023
19:00
Hedensted IF (1)
VET. DGI stævne
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:45
Vet. +50 DGI
Vet. +50 DGI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:15
Vet. +50 DGI
Vet. +50 DGI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
17:45
Vet. +50 DGI
Vet. +50 DGI
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Bording IF (1)
Ejstrupholm IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:15
Støvring IF - DGI OB A (1)
Farstrup B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:15
Aalborg Chang (1)
Aalborg Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
Vinding SF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Bording IF
Brande Old Boys (1)
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Alhedens IF (1)
B 74 Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
FC Horsens (1)
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Hedensted IF
Grindsted GIF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:15
Støvring IF - DGI OB A
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hedensted IF
Grejs-Dalen IK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:15
AaB (2)
Aalborg Chang (11)
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
FC Horsens
Hatting Motion
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Hedensted IF
Horsens KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:15
Aalborg Chang
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
AaB
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Vinding SF
FB Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Alhedens IF (2)
Gødvad GIF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Bording IF
Ikast FC (1)
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
FC Horsens
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
AaB
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B (4)
Aalborg Freja (4)
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Bording IF
Engesvang B (1)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Alhedens IF (3)
Sejs Svejbæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
Aalborg Chang
NUBI (1)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FC Horsens (4)
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hedensted IF
FB Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Aalborg Chang
Storvorde/Sejlflod B (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
AaB
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Vinding SF
Hornborg G&U
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Støvring IF - DGI OB A
Kærbysport
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Alhedens IF (4)
Resenbro UIF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Bording IF
Engesvang B
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Bording IF
Herning Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
FC Horsens (10)
Søvind GIF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Hedensted IF
Vinding SF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
Aalborg Chang
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
AaB
NUBI
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Alhedens IF (5)
Silkeborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Bording IF
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Horsens
Brædstrup IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
Storvorde/Sejlflod B
NUBI
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
Aalborg Chang
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Vinding SF
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:15
AaB (6)
Storvorde/Sejlflod B (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:30
Vinding SF
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Bording IF
Vinderslev IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Bording IF
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
FC Horsens (11)
Østbirk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:15
Aalborg Chang
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Storvorde/Sejlflod B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
AaB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Bording IF
Gjessø UF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Bording IF
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Jelling fS (1)
Jelling fS (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
FC Horsens (8)
Rask Mølle OIF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:45
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:30
Vinding SF
Horsens KFUM
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Bording IF
Brande Old Boys
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Alhedens IF
Engesvang B
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Aalborg Chang
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:30
Vinding SF
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:45
Alhedens IF
Bording IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
FC Horsens
Horsens fS (1)
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:15
Storvorde/Sejlflod B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Alhedens IF
Rask Mølle OIF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Bording IF
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Jelling fS
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:30
Vinding SF
Bjerre Herred Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:15
Alhedens IF
Gjessø UF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Bording IF
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Bording IF
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Storvorde/Sejlflod B
AaB
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Aalborg Chang
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Bording IF
Ejstrupholm IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:15
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:00
Aalborg Chang
NUBI
|