Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. aug 2023
11:00
Tirstrup Idrætsefterskole (1)
Hou Maritime Idrætsefterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
11:00
Tirstrup Idrætsefterskole (2)
Hou Maritime Idrætsefterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
12:30
Tirstrup Idrætsefterskole (3)
Hou Maritime Idrætsefterskole (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
16:00
Vivild Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
Rønde Efterskole (DR liga 1/2)
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
16:00
Vivild Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole
Rønde Efterskole (DR liga 3/4)
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:30
Saltum IF
Farup sommerland
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
13:45
Brøruphus Efterskole (1)
Balle Musik- og Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2023
18:00
Hjørring FK (1)
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
19:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
Ukendt Ialt 2 x 40 min
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:45
Tirstrup 2-Aarhus 1
Bn: Græs 2 - DRA
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:00
Horsens fS (1)
IF Lyseng (2A/970)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
10:00
AC Horsens U 13 3x25 min
Lyseng
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
15:30
Farsø Efterskole Drenge
HCI 11 mands Ialt 2x 40 min
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:30
Hou Martime Idrætsefterskole (1)
Gylling Efterskole
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
19:15
Rønde Efterskole (1)
Rønde Efterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
17:00
Kolding IF (1)
Efterskolen ved Nyborg, 2x40 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
17:00
Kolding IF, U19 piger DM
Efterskolen ved Nyborg, 2x40 (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:10
AGF, Aarhus
HEI (4x18 min)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
15:30
Hald Ege Efterskole
602252
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
19:00
Lægården ES - Struer Young Guns
11:11 Drenge 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2023
19:00
Vedersø ES - Ringkøbing IF
U19 Drenge 11:11 / 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2023
18:30
Viborg Q
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
10:30
Hellebjerg IE
Brøruphus Efterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
16:40
Nørbæk Efterskole
Indendørs 80 minutter
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Sønderborg B
MG & BK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jan
18:30
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Hatting-Torsted Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:30
FC Fredericia, U-14, 2x40
Flensborg Weiche
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:00
FC Fredericia, U-15, 2x40
Flensborg Weiche
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:30
AURA Cup
Indendørs senior (80 min)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
16:30
AURA Cup
Indendørs senior (80 min)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
09:30
Kolding IF (2)
KIF, U19 div. 2 x 40
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb
10:00
Hou Martime Idrætsefterskole (2)
Gudenådalens Efterskole (1)
|
|||||||||||||||||||
06. feb
19:40
Dejbjerglund ES - Lind (U17)
Drenge 11:11 / 2 x 40 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:40
Dejbjerglund Efterskole
Lind (U17)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
15:45
Kolind Cup
Indendørs U13 DR
|
|||||||||||||||||||
14. feb
18:45
Jetsmark U19 Ialt 2x 40 min
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
16. feb
17:45
Kolind Cup
Indendørs Damer
|
|||||||||||||||||||
20. feb
14:30
Levring Efterskole
Gudenaadalens Efterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:15
Lyngs - LGF Lemvig
Piger 11:11 / 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
19. mar
18:05
Viby IF
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
27. mar
18:40
Hjørring Fk (2)
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
31. mar
10:30
VRI
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
02. apr
14:30
HCI piger liga 2
Stidsholt 2x40 min
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:00
Tirstrup Idrætsefterskole (4)
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
AGF (U10 DRA)
IF Lyseng (4x20)
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
AGF (U11 DRA)
IF Lyseng (4x20)
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
AKS stævne
U10 Bane 1 - 3 kmp 1x20
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
AKS stævne
U10 Bane 2 - 3 kmp 1x20
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
AKS stævne
U10 Bane 3 - 3 kmp 1x20
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:15
Hover IF
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
12:30
hellebjerg 2x40 min (1)
Hald Ege
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Vedersø
Vedersø GL. Elever
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Lægården ES - FS Holstebro (U17)
Drenge 11:11 / 2*40 Min
|
|||||||||||||||||||
16. maj
09:30
Skyum - Lægaarden
Drenge 11:11 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
16. maj
09:30
Skyum - Lægaarden
Drenge 11:11 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
16. maj
09:30
Skyum - Lægaarden
Piger 11:11 2 x 40 min.
|
|||||||||||||||||||
16. maj
12:30
hellebjerg 2x40 min (2)
SINE
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Sædding/G IF
Esbjerg fB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:00
Alminde/Viuf GIF, 5 kampe a 16 min.
U-10, 5-mands, 09.00-10.40
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:00
Alminde, 5 kampe a 16 min.
U10,5-m., 09.00-10.40
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:00
Alminde, 5 kampe a 16 min.
U10,5-m., 09.00-10.40
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Alminde, 5 kampe a 16 min.
U10,5-m., 10.40-12.20
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:40
Alminde, 5 kampe a 16 min.
U10,5-m., 10.40-12.20
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Skanderup Hjarup IF, 7-mands, sportsfest (1)
1800-19.30, et antal kampe (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Skanderup Hjarup IF, 7-mands, sportsfest (2)
1800-19.30, et antal kampe (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:30
Skanderup Hjarup IF, 7-mands, sportsfest (3)
19.30-21.00, et antal kampe (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:30
Skanderup Hjarup IF, 7-mands, sportsfest (4)
19.30-21.00, et antal kampe (2)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:45
Hørby Efterskole Drenge
Horne 2x35 min
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:45
Hørby Efterskole Drenge
Horne 2x35 min
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:00
Sædding/G IF
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:00
VRI Sommerstævne
Bane 1 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:10
VRI Sommerstævne
Bane 11 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:10
VRI Sommerstævne
Bane 14 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:20
VRI Sommerstævne
Bane 12 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
VRI Sommerstævne
Bane 13 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:40
VRI Sommerstævne
Bane 2 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:20
VRI Sommerstævne
Bane 1 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
VRI Sommerstævne
Bane 14 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
VRI Sommerstævne
Bane 11 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:40
VRI Sommerstævne
Bane 12 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:50
VRI Sommerstævne
Bane 13 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
VRI Sommerstævne
Bane 2 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:50
VRI Sommerstævne
Bane 1 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VRI Sommerstævne
Bane 11 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VRI Sommerstævne
Bane 14 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:10
VRI Sommerstævne
Bane 12 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:20
VRI Sommerstævne
Bane 13 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:30
VRI Sommerstævne
Bane 2 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:10
VRI Sommerstævne
Bane 1 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:20
VRI Sommerstævne
Bane 14 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:20
VRI Sommerstævne
Bane 11 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:30
VRI Sommerstævne
Bane 12 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:40
VRI Sommerstævne
Bane 13 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:50
VRI Sommerstævne
Bane 2 - 8 mands
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:30
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole
HCI Ialt 2 x 40 min
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.20
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.20
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.20
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.20
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.17
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.17
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Firma VM, 7-m, Vonsild
6 kampe, 18.00-19.17
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Hatting-Torsted Fodbold (3)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Hatting-Torsted Fodbold (3)
MG & BK (2)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
14:00
Horsens fS (2)
Kolding IF (3)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
15:00
Sønderjyske, U-15, 2x40
Esbjerg fB (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
FC Fredericia, U-15 liga 1, 2x40
Sønderjyske
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
FC Fredericia, U-15, 2x40
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hatting-Torsted Fodbold (3)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:30
UCS10 Skanderborg u17
BGI U17
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:30
UCS10 Skanderborg u17
BGI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:30
UCS10 Skanderborg u17
BGI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
14:00
UCS10 Skanderborg u17
BGI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
14:00
UCS10 Skanderborg u17
BGI
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:45
AaB
AB Ialt 2x 40 min
|