Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Solgården ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Solgården ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Solgården ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Solgården ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
09:00
Staby ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lyngs ES - Blåkilde ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Nr Nisuum ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Nr Nisuum ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lyngs ES - Blåkilde ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lyngs ES - Blåkilde ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Nr Nisuum ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lyngs ES - Blåkilde ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Nr Nisuum ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
10:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Bøvlingbjerg ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Bøvlingbjerg ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Bøvlingbjerg ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Bøvlingbjerg ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
11:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Lyngs ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Frøstruphave ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Lyngs ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Frøstruphave ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Lyngs ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Lyngs ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Frøstruphave ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
12:00
Frøstruphave ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Solgården ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Solgården ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Solgården ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Sædding ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Sædding ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Lomborg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Sædding ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Solgården ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Lomborg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Lomborg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Lomborg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
13:00
Sædding ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hestlund ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Nr Nissum ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Blåkilde ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Nr Nissum ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Blåkilde ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hestlund ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Nr Nissum ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Blåkilde ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hestlund ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Nr Nissum ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Blåkilde ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
14:00
Hestlund ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvling ES -Blåkilde ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvlingbjerg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Staby ES - Nr Nissum
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Staby ES - Nr Nissum
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Staby ES - Nr Nissum
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvlingbjerg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvling ES -Blåkilde ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Staby ES - Nr Nissum
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvlingbjerg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvling ES -Blåkilde ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvlingbjerg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
15:00
Bøvling ES -Blåkilde ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lomborg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lyngs ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lomborg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lomborg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lyngs ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lyngs ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lyngs ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
16:00
Lomborg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
15:00
Tolstrup/Stenum B15 (8M)
Ekstra kamp
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2023
10:10
Dana Cup
Ekstra kamp
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Lyngs ES - Lyngs ES
U17 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
20:00
Lyngs ES - Lyngs ES
U17 Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
13:30
Solgaarden ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
14:30
Blåkilde ES - Frøstrup ES
U17 Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
15:10
Solgaarden ES - Frøstrup ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
16:10
Blåkilde ES - Frøstrup ES
U17 Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:30
Haderslev FK
Holstein-Kiel (1)
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:30
Fredericia fF (2)
Holstein-Kiel (2)
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:30
Haderslev FK
Fredericia fF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
14:30
Dejbjerg ES - Brejningård ES
U17 Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
14:30
Dejbjerg ES - Brejningård ES
U17 Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
15:30
Dejbjerg ES - Brejningård ES
U17 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
ISI ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Lægården ES - ISI ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Staby ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Solgården ES - Sædding ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Staby ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
09:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Lægården ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Nr Nisuum ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Brejningaard ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Dejbjerglund ES - Vedersø ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
10:00
Lyngs ES - Blåkilde ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Nr nissum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Lyngs ES - Staby ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Dejbjerglund ES - Lyngs ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Hestlund ES - Bøvling ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
11:00
Bøvlingbjerg ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Frøstruphave ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Nr nissum ES - Staby ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Nr nissum ES - ISI ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
12:00
Lyngs ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Lægården ES - Vedersø ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Lyngs ES - ISI ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Lomborg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Vedersø ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Sædding ES - Lægården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
13:00
Solgården ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Hestlund ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Lyngs ES - Brejningaard ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Blåkilde ES - Lægården ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Staby ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
14:00
Nr Nissum ES - Hammerum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Bøvlingbjerg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Nr nissum ES - Staby ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Lægården ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Staby ES - Dejbjerlund ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Bøvling ES -Blåkilde ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
15:00
Staby ES - Nr Nissum
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Lomborg ES - Solgården ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Vedersø ES - Nr nissum ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Lyngs ES - Brejninggård ES
U17 Drenge / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
16:00
Lyngs ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger / 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
08:30
HCI
Drenge A
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
08:30
HCI
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
08:30
SEA
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
09:30
Stidsholt
Piger A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
09:30
Stidsholt
Piger A
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
10:30
Skyum
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
10:30
Ingstrup
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
11:30
Stidsholt
Piger A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
11:30
HCI
Piger A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:30
Stidsholt
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
12:30
HCI
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:30
HCI
Piger A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:30
Skyum
Piger A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:40
Tirstrup 3-Mariager 1
Bn: Hullet - DRB
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
13:40
Bjergsnæs 3-Gudenådalen 2
Bn: Trænings 1 - DRB
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:30
1'er pulje B-1'er pulje C
Bn: Trænings 1 - DRB
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:30
Skyum
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
14:30
SEA
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:00
1. Pulje B-2. Pulje A
Bn: Kunst - DRDM
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:10
Ekstra kampe
Aftale med Søren
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:15
Efteskolestævne
Ekstra kamp
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
15:15
Efteskolestævne
Ekstra kamp
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
16:30
Stidsholt
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
16:30
Ingstrup
Drenge A
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
17:06
Indendørs Bygma Cup
Bygma Cup 23, 17.06 - 17.51
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2023
17:06
Indendørs Bygma Cup
Bygma Cup 23, 17.06 - 17.51
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Lægården ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Blåkilde ES - Lomborg ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Lægården ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Lægården ES (1) - Staby ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Lomborg ES - Hestlund ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
09:00
Staby ES - Nr. Nisuum ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Lyngs ES - Frøstrupvej ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Frøstruphave ES - Bøvling ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Dejbjerglund ES - Vedersø ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Vedersø ES - Nr. Nissum ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Frøstruphave ES - Lyngs ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
10:00
Vedersø ES - Nr. Nissum ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Staby ES - Frøstruphave ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Staby ES - Lægården ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Lyngs ES - Nr. Nissum ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Sædding ES - Blåkilde ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
11:00
Bøvlingbjerg ES - Brejninggård ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Hammerum ES - Staby ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Vedersø ES - Brejningaard ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
ISI ES - Vedersø ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
Brejninggård ES - Nr. Nissum
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:00
ISI ES - Vedersø ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
12:30
Lomborg ES - Bøvling ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Nr. Nissum ES - Bøvlingbjerg ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Nr. Nissum ES - Dejbjerglund ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Nr. Nissum ES - Lægården ES (1)
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Bøvlingbjerg ES - Frøstruphave ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:00
Nr Nissum ES - Dejbjerglund ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:30
Gymnasiestævne - piger
Bane 1 (AGT’s græsbane)
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
13:30
Blåkilde ES - Hestlund ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
Brejninggård ES - Frøstruphave ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
Staby ES - Lyngs ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
ISI ES - Staby ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
Frøstruphave ES - Blåkilde ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:00
ISI ES - Staby ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
14:30
Frøstruphave ES - Sædding ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Lyngs ES - Hammerum ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Brejninggård ES - Staby ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Dejbjerglund ES - Brejningaard ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Lomborg ES - Lyngs ES
U17 Piger 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:00
Bøvlingbjerg ES - Nr. Nissum ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
15:30
Vedersø ES (2) - Hardsyssel ES
U17 Drenge 11/11 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
13 Næstved IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Gug Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
1 Greve Fodbold (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
51 Haderslev fK (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
61 Roskilde B. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
71 Næstved IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB SFS
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
136 Roskilde B. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
171 Hellerup IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Olympic
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
181 Lunds FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
191 A27 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
212 Kolding IF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Rosengård
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
09:00
222 FC Helsingør (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
213 FC Sønderborg (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
172 Kolding IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
161 FC Sønderborg (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
137 HB Køge (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
126 Greve Fodbold (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
127 FK Viborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
106 Vejle Boldklub (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
107 SK Brann 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
116 AC Amager Acad. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Sønderjyske Fodb.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
7 Dalum IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
2 Dalum IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
19 Rosenhøj BK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
14 Team Esbjerg (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
8 Esbjerg fB (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
232 FK Viborg (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Olympic
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
233 Hellerup IK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
238 AC Amager Acad. (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
239 Næstved IF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
258 FC Sønderborg (U16 Dr. 11M 2x25 min)
SGI / SSK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
52 Randers FC (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
259 FC Rosengård (U16 Dr. 11M 2x25 min)
A27
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
77 Vallensbæk IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Silkeborg IF - 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
20 AGF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Herfølge B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
72 Viborg FF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
78 Lystrup IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
117 SK Brann (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
279 Silkeborg IF Q (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
280 B 93 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
281 Kolding IF - 1 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
62 Silkeborg IF - 1 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
V R I
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
162 SK Brann (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kulladals FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
223 IFK Haninge (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
192 Landskrona BoIS (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
182 FC Helsingør (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:15
193 Esbjerg fB - 2 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:15
63 Kolding IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:15
264 EfB U17 DR. (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:15
265 Esbjerg fB (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Herfølge B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
118 BK Marienlyst (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
108 Hellerup IK (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
9 Roskilde B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
21 Herfølge B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
22 Ringkøbing IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
AGF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
3 Ribe BK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
183 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Lunds FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
224 IF Lyseng (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
214 Holbæk B&I (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
173 Varde IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
128 Dalum IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
138 FC Fredericia (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
10 Støvring IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:15
4 Viborg FF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
129 Kolding IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
163 Akad. Boldklub (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
225 SK Brann (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
184 AC Amager Acad. (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
194 FK Viborg (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Landskrona BoIS
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
15 Herning Fremad (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
16 Gug Boldklub (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Team Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
109 A27 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
240 Vendsyssel FF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
234 BK Olympic (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
79 Varde IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
53 GLIF Academy (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Haderslev fK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:15
73 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
54 BK Marienlyst (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Randers FC
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
235 A27 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
241 Næsby BK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
266 Herfølge B. (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
260 A27 (U16 Dr. 11M 2x25 min)
SGI / SSK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
119 Sønderjyske Fodb. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
64 Kolding IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
V R I
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
282 Kolding IF - 2 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
80 Silkeborg IF - 2 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
195 Esbjerg fB - 2 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
164 Holbæk B&I (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
174 BK Olympic (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:15
139 Esbjerg fB (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
140 FC Fredericia (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
185 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
226 IF Lyseng (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
215 FC Rosengård (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
55 GLIF Academy (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
23 AGF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
24 Ringkøbing IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Herfølge B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
283 Silkeborg IF Q (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
B 93
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
284 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
65 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Silkeborg IF - 1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
110 Hellerup IK (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
261 FC Sønderborg (U16 Dr. 11M 2x25 min)
FC Rosengård
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
267 OKS (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:15
74 Erritsø GIF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
120 BK Marienlyst (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
5 Dalum IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
11 Esbjerg fB (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
216 Holbæk B&I (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
130 Dalum IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
175 Varde IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
6 Viborg FF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
12 Støvring IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
17 Team Esbjerg (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
17:15
18 Gug Boldklub (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
18:15
165 Akad. Boldklub (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kulladals FF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
66 Roskilde B. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Silkeborg IF - 1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
67 V R I (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
285 B 93 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
111 Vejle Boldklub (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
112 FC Sønderborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
141 Roskilde B. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
HB Køge
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
142 Vendsyssel FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
29 Nr. 1 i pulje 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 13 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
30 Nr. 2 i pulje 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 13 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
25 Nr. 1 i pulje 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 12 - 1/8 Finale
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
26 Nr. 2 i pulje 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 12 - 1/8 Finale
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
131 Greve Fodbold (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
132 Næstved IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
166 FC Sønderborg (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
186 Lunds FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
196 A27 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Landskrona BoIS
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
227 FC Helsingør (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
242 AC Amager Acad. (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
09:00
236 FK Viborg (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
237 BK Olympic (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
243 Vendsyssel FF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
228 Akad. Boldklub (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
197 Næstved IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
217 Kolding IF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
218 Esbjerg fB (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Rosengård
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
187 Vendsyssel FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
176 Hellerup IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
177 Hvidovre IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Olympic
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
167 Kulladals FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
134 Næstved IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
286 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
287 SK Brann (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
27 Nr. 3 i pulje 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 12 1/8 Finale
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
28 Nr. 4 i pulje 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 12 v
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
31 Nr. 3 i pulje 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 13 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
32 Nr. 4 i pulje 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 13 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
121 AC Amager Acad. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
122 Akad. Boldklub (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Sønderjyske Fodb.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
56 Haderslev fK (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Randers FC
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
57 BK Marienlyst (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
75 Næstved IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
76 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
262 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min)
FC Rosengård
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
263 A27 (U16 Dr. 11M 2x25 min)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
268 Vendsyssel FF (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
269 Herfølge B. (U16 Dr. 11M 2x25 min)
EfB U17 DR.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
81 Vallensbæk IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
11:00
82 Silkeborg IF - 2 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
168 SK Brann (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
188 FC Helsingør (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
198 Landskrona BoIS (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
229 IFK Haninge (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
68 Silkeborg IF - 1 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:15
143 HB Køge (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Fredericia
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
144 Vendsyssel FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
123 SK Brann (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
124 Akad. Boldklub (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
113 SK Brann 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
58 Randers FC (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
GLIF Academy
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
59 Haderslev fK (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
35 Vinder af kamp 27 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 32 - Kvartf 12
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
36 Vinder af kamp 28 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 31 - Kvartf 13
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
33 Dalum IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Herfølge B - Kvartf 10
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
34 GUG (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
AGF - Kvartf 11
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
219 FC Sønderborg (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
178 Kolding IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:15
133 FK Viborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
169 Kulladals FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
179 Hvidovre IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
189 Vendsyssel FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Lunds FF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
220 Esbjerg fB (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
199 Næstved IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
A27
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
85 Nr. 3 i pulje 22 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
86 Nr. 4 i pulje 22 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
270 FC Rosengaard (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Herfølge B
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
271 SGI/SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Vendsyssel
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
288 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
289 SK Brann (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
290 B 93 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
69 V R I (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
83 Nr. 1 i pulje 22 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:15
84 Nr. 2 i pulje 22 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
70 Esbjerg fB (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
60 BK Marienlyst (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
GLIF Academy
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
145 Esbjerg fB (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Fredericia
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
37 Team Esbjerg (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
38 Ribe B (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
39 Taber af kamp 27 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af kamp 32
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
40 Taber af kamp 28 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af kamp 31
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
272 A27 (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB U17
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
200 FK Viborg (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
230 Akad. Boldklub (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
231 SK Brann (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
244 Nr. 1 i pulje 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 53 - Kval.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
245 Nr. 2 i pulje 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 53 - Kval
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
190 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
180 BK Olympic (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
15:15
170 Holbæk B&I (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Akad. Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
135 Kolding IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
246 Nr. 3 i pulje 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 53
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
247 Nr. 4 i pulje 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 53
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
221 FC Rosengård (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
273 FC Sønderborg (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
114 FC Sønderborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vejle Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
115 A27 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
16:15
125 Sønderjyske Fodb. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
17:15
41 Vinder af kamp 33 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 34 - Semi 10
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
17:15
42 Vinder af kamp 35 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 36 - Semi 11
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
17:15
291 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF - 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
17:15
292 B 93 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
17:15
293 Kolding IF - 1 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
18:00
201 Holbæk B&I (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK - Semi
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
18:00
202 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg - Semi
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
18:15
87 Nr. 1 i pulje 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 21 - Kvartf.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
18:15
88 Nr. 2 i pulje 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 21 - Kvartf.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
19:00
146 SK Brann 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Marienlyst - Kvart
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
19:00
147 Hellerup IK (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager - Kvart
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
19:15
89 Vinder kamp 83 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder kamp 85 - Kvartf.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
19:15
90 Vinder kamp 84 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder kamp 86 - Kvartf.
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
20:00
148 FK Viborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF - Kvart
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
20:00
149 Næstved IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - Kvart
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
08:00
274 FC Rosengård (U16 Dr. 11M 2x25 min)
A27 - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
08:00
275 Vendsyssel (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
43 Team Esbjerg (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
44 Støvring IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
203 Kulladals FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
204 Nr. 5 i pulje 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 5 i pulje 43
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
248 Vinder pulje 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vinder kamp 244 - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
249 Vinder pulje 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vinder kamp 245 - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
250 FC Sønderborg (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
91 Vinder kamp 87 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder kamp 89 - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
92 Vinder kamp 88 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder kamp 90 - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
294 Nr. 6 i pulje 70 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Nr. 5 i pulje 70 - 5.-6. pl.
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
295 Nr. 4 i pulje 70 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 70 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
45 Taber af kamp 39 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af kamp 40
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
46 Vinder af kamp 39 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 40
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
150 SK Brann 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FK Viborg - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
151 Hellerup IK (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - Semi
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
152 A27 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
SK Brann
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
09:00
153 Nr. 5 i pulje 32 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 5 i pulje 33
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
154 FC Sønderborg (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
AB
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
155 Nr. 4 i pulje 32 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 33
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
49 Taber af kamp 41 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af kamp 42 - 3.-4. plads
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
296 Nr. 2 i pulje 70 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Nr. 1 i pulje 70 - Finale
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
93 Nr. 5 i pulje 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 5 i pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
94 Taber kamp 83 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber kamp 85
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
95 Nr. 4 i pulje 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 21
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
251 FC Rosengård (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
252 Nr. 4 i pulje 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 247
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
253 Nr. 3 i pulje 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vinder kamp 246
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
254 Nr. 3 i pulje 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 246
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
205 SK Brann (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
206 Nr. 4 i pulje 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 4 i pulje 43
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
47 Herfølge BK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
GUG
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
48 Greve Fodbold (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
158 Taber kamp 146 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 148
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
276 Herfølge (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB U17
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
10:00
297 Holbæk/Helsingør ?(U14 Dr. 11M 2x25 min)
Esbjerg fB / FK Viborg ?
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
277 SGI/SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min)
FC Sønderborg
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
159 Taber kamp 147 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 149
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
96 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
97 BK Marienlyst (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
VRI
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
207 FC Sønderborg (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Olympic
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
208 Nr. 3 i pulje 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 43
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
209 AB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
210 Nr. 2 i pulje 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 2 i pulje 43
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
211 Holbæk (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - Finale
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
255 Nr. 2 i pulje 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 244
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
256 Nr. 2 i pulje 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Taber kamp 245
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
257 Vinder kamp 252 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Vinder kamp 253
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
98 Taber kamp 87 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber kamp 89
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
99 Taber kamp 88 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber kamp 90
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
50 Vinder af kamp 41 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af kamp 42 - Finale
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
156 Vejle B (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
11:00
157 Nr. 3 i pulje 32 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Nr. 3 i pulje 33
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
12:00
100 Vinder kamp 91 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder kamp 92 - Finale
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
12:00
160 Vinder kamp 150 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Vinder kamp 151 - Finale
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2023
12:00
278 Vinder kamp 274 (U16 Dr. 11M 2x25 min)
Vinder kamp 275 - Finale
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
19:30
FC Thy Piger - Nibe B
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
20:30
Fyrkat Q - Aalborg KFUM
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
08:30
FC Thy Piger - Amager Pigefodbold 2
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
09:30
Viborg Q 2 - Nibe B
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
10:30
Kolding IF 1 - Randers Q
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
11:30
Fyrkat Q - Amager Pigefodbold 1
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:30
Amager Pigefordbold 2 - Aalborg KFUM
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
13:30
Kolding IF 2 - Nibe B
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
14:30
Randers Q - Amager Pigefodbold 1
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
15:30
Viborg Q 1 - Kolding IF 1
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
16:30
FC Thy Piger - Aalborg KFUM
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
17:30
Viborg Q2 - Kolding IF 2
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
18:30
Fyrkat Q - Viborg Q 1
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
19:30
Kolding IF 1 - Amager Pigefodbold
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
08:00
Fyrkat Q - Randers Q
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:00
Amager Pigefordbold 1 - Viborg Q 1
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Nr. 2 pulje Rød - Nr. 2 pulje gul
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 1 pulje gul
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
12:00
Kolding IF - Fyrkat Q
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
13:00
Viborg Q 1 - Randers Q
U13 Piger 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2023
19:50
Vedersø ES - Lomborg ES
11:11 Piger 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2023
20:45
Vedersø ES - Lomborg ES
11:11 Drenge 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Sædding/G IF U11 Dr. A 8:8 2x25 min. (1)
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Sædding/G IF U11 Dr. 8:8 2x25 min. (1)
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
Sædding/G IF U11 Dr. 8:8 2x25 min. (2)
Ensted IF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
Sædding/G IF U11 Dr. A 8:8 2x25 min. (2)
FB 1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
Ensted IF U11 Dr. 8:8 2x25 min.
Nr. Bjært/Strandhuse IF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:45
Mitech Cup
Indendørs senior 50 min
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:45
Mitech Cup
Indendørs senior 50 min
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
Sædding/G IF U11 Dr. A 8:8 2x25 min. (3)
FB 1
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
16:00
Ingstrup Futsal stævne
Kampe a 12 min
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
17:50
Ingstrup Futsal stævne
Kampe a 12 min
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2023
19:30
Stidsholt Futsal
Ekstra spilletid
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
18:30
Vejle B (1)
Vejle B (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
AGF Kvindefodbold
U14 Piger 9:9
|
|||||||||||||||||||
16. feb
23:15
Kolind Cup
Indendørs Herrer
|
|||||||||||||||||||
16. feb
23:15
Kolind Cup
Indendørs Herrer
|
|||||||||||||||||||
17. feb
15:40
Kolind Cup
Indendørs U15DR
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:50
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:50
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:40
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:40
AaB stævne
Stævne U12 drenge
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:00
Galten
Stjær - S2 (2x25)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:00
Galten S2
Stjær S3
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
FCM - Lyngby
Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Harlev
Galten - S2 (2x25)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:10
Galten S5
Herskind S4
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:30
OB - Lyngby
Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Stjær
Harlev - S2 (2x25)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:20
Stjær S3
Harlev S3
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:30
FCM - OB
Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:30
Herskind S4
Stjær S5
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:40
Harlev S3
Galten S2
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:50
Stjær S5
Galten 2
|
|||||||||||||||||||
24. feb
19:00
Lomborg
Solgården
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Morsø FC - FC Thy Piger
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
01. mar
20:00
Skive IK - FC Thy Piger
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
09:00
Vodskov IF - Skive IK
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Silkeborg IF - Morsø FC
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
Vodskov IF - FC Thy Piger
U15 Piger - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
FC Thy Piger - Vodskov IF
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
FC Thy Piger - Silkeborg IF
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
FC Thy Piger - Vodskov IF
U15 Piger - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
17:00
FC Thy Piger - Skive IK
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
18:00
FC Thy Piger - Morsø FC
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
20:00
Skive IK - Vodskov IF
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
02. mar
21:00
Morsø FC - Silkeborg IF
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. mar
09:00
Vodskov IF - Morsø FC
U15 Piger - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Vodskov IF - FC Thy Piger
U14 Piger 2 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:00
Silkeborg IF - FC Thy Piger
U14 Piger 1 - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:00
Morsø FC - FC Thy PIger
U15 Piger - 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
Andrup IF, s 2, 1x45
Bredballe IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:20
Andrup IF, s. 2, 1x45
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Rødding IF, S 2, 1 x 45
Sole IF, s. 3
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:55
Sole IF, serie 3, 1x45
AGF, S 3, 1x45
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:50
AGF, Aarhus, S 3, 1 x 45
Rødding, 1 x 45
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:15
Bredballe IF (2)
OB
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:20
OB
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:25
Bredballe IF U12 Dr. 8M 2x25 min.
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 1 - U9 6:6 (09:00-10:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 2 - U9 6:6 (09:00-10:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 4 - U9 6:6 (09:00-10:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 3 - U9 6:6 (09:00-10:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 3 - U9 6:6 (10:00-11:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 4 - U9 6:6 (10:00-11:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 2 - U9 6:6 (10:00-11:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 1 - U9 6:6 (10:00-11:00)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 4 - U9 6:6 (13:00-13:45)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
AKS Mesterskab 2024
Bane 3 - U9 6:6 (13:00-13:45)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Hurup IF
SB
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Hurup IF
SB
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:50
HVA Sydthy, s. 2, 1x45
Svinninge IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Bredballe IF (2)
Bredballe IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
SfB (1)
AFA Aarhus
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Bredballe IF (2)
SfB (2)
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Dalum IF
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Fredrikstad FK 2
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
IF Lyseng
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Dalum IF
Elite15-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
Fredrikstad FK 2
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
IF Lyseng
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
507 Trelleborgs FF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
7 Hellerup IK (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
811 OdenseQ (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
AaB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
801 AGF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
802 Aalborg KFUM (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
113 Frem Academy (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
201 IFK Haninge (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
202 FC Helsingør - 2 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Bramming B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
207 Esbjerg fB (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
208 Sønderjyske F. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
701 Vildbjerg SF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
B S F
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
702 AaB (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
703 Kolding IF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
AIK FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
219 FC Helsingør - 1 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB SFS
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
419 Greve Fodbold (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Føroya Nat. Team
|
|||||||||||||||||||
09. maj
09:00
420 Næsby BK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Vanløse IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Bologna FC
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Ledoje-Smorum Fodbold
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Gug Boldklub
Elite11-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Bologna FC
Elite15-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Ledoje-Smorum Fodbold
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Gug Boldklub
Elite11-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
101 OKS (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF - 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
407 Frem Academy (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
413 Kvarnby IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
220 Roskilde B. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
GLIF Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
401 Kolding IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FS Holstebro
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
213 Køge Boldklub (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
601 Aalborg KFUM (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
602 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
119 Næstved IF - 1 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
120 Sønderborg B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
107 Mejdal-Halgård F. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Trelleborgs FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
812 Brønshøj BK (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
8 HVA Sydthy (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Bramming B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
313 Hellerup IK (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
319 Fotb. Trøndelag (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
508 Kalmar FF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
301 Næstved IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
304 Kalmar FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:15
307 Varde IF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
FS Metta
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst
Elite13-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
AaB 1
Elite11-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Helsted Fremad IF
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst
Elite13-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
AaB 1
Elite11-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Helsted Fremad IF
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
102 AC Amager Acad. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
308 AC Amager Acad. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
302 Esbjerg fB (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Køge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
513 FS Holstebro (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
320 Esbjerg fB - 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
314 Trelleborgs FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
1 NRUI United (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
108 Køge Boldklub (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
603 Ishøj IF (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
214 Gauerslund IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
TGB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
402 Östers IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
414 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
408 Esbjerg fB - 2 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
501 BK Höllviken (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Fredericia
Elite14-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FCM Z
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FCM X
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Fredericia
Elite14-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FCM Z
Elite12-8
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FCM X
Elite12-8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:45
502 Esbjerg fB (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
B1903
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:45
2 Køge Boldklub (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:45
514 Lunds BK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:45
813 Vildbjerg SF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
OdenseQ
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Boldklubben Marienlyst
Elite15-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Boldklubben Marienlyst
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
AC Horsens
Elite13-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
AC Horsens
Elite13-11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
803 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
AGF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
804 Brøndby IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
509 Hellerup IK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Trelleborgs FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
510 Holbæk B&I (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
9 Bramming B. (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
221 GLIF Academy (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
FC Helsingør - 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
704 Vildbjerg SF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
AaB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
705 B S F (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
706 Randers Q (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
AIK FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
209 Frem Academy (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
210 Hellerup IK (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Sønderjyske F.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
604 Aalborg KFUM (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
SGI / SSK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
114 TSA Denmark (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Starup UIF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
203 Bramming B. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
204 Kolding IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
FC Helsingør - 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
121 Esbjerg fB (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF - 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
122 Roskilde B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Sønderborg B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
109 Ribe BK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Mejdal-Halgård F.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
605 Holbæk B&I (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
605 Esbjerg fB (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
215 TGB (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Køge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
216 Næstved IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
222 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
415 Hellerup IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kvarnby IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
416 Holbæk B&I (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
10 Frem Academy (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
HVA Sydthy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
315 IFK Haninge (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
303 Køge Boldklub (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:15
814 AaB (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
309 Holbæk B&I (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
310 FS Metta (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
316 Nykøbing FC (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Trelleborgs FF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
3 Esbjerg fB (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
NRUI United
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
409 Kalmar FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
503 B1903 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Höllviken
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
504 Greve Fodbold (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
421 Vanløse IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
422 Føroya Nat. Team (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
403 Næstved IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
110 Trelleborgs FF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
115 Starup UIF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
116 Hellerup IK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
TSA Denmark
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
103 Kolding IF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
104 Næstved IF - 2 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
205 FC Helsingør - 2 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
206 Kolding IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Bramming B.
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
211 Sønderjyske F. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
212 Hellerup IK (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
404 FS Holstebro (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Östers IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
707 AaB (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
B S F
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
410 AC Amager Acad. (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
4 Næstved IF (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Køge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
321 Roskilde B. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Fotb. Trøndelag
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
322 Greve Fodbold (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB - 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
515 Nykøbing FC (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FS Holstebro
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
516 Næstved IF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Lunds BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
805 Varde IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:45
806 AGF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
815 Vildbjerg SF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
816 OdenseQ (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
708 Randers Q (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
709 AIK FF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
223 Roskilde B. (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
FC Helsingør - 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
224 Esbjerg fB SFS (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
GLIF Academy
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
217 Gauerslund IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Køge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
218 Næstved IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
TGB
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
607 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
608 Esbjerg fB (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
609 OKS (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
Jetsmark IF
Boys15B-11
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
Frederikshavn fI
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
105 AC Amager Acad. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
OKS
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
106 Næstved IF - 2 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
225 No. 1 in group 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 4 in group 22 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
226 No. 2 in group 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 3 in group 22 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
227 No. 3 in group 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 2 in group 22 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
228 No. 4 in group 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 1 in group 22 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
405 Næstved IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
FS Holstebro
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
406 Östers IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
517 Nykøbing FC (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
518 Lunds BK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
FS Holstebro
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
323 Esbjerg fB - 2 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Fotb. Trøndelag
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
505 B1903 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
506 Esbjerg fB (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
BK Höllviken
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
511 Hellerup IK (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
305 Esbjerg fB (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
306 Kalmar FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Køge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
317 Trelleborgs FF (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
11 HVA Sydthy (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Hellerup IK
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
12 Frem Academy (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Bramming B.
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
807 Kolding IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Brøndby IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
09:00
817 VSK Aarhus (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
AaB
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:00
FC Rosengard
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:00
B.93
Elite13-11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
117 TSA Denmark (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
118 Hellerup IK (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Starup UIF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
818 Brønshøj BK (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
808 Aalborg KFUM (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
318 Nykøbing FC (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
IFK Haninge
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
5 Køge Boldklub (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
NRUI United
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
6 Næstved IF (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
311 AC Amager Acad. (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
312 FS Metta (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
512 Kalmar FF (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Trelleborgs FF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
324 Greve Fodbold (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Roskilde B.
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
411 Kalmar FF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
AC Amager Acad.
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
412 Esbjerg fB - 2 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Frem Academy
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
417 Hellerup IK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
418 Esbjerg fB (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Kvarnby IK
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
423 Vanløse IF (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Føroya Nat. Team
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
424 Næsby BK (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
229 No. 1 in group 21 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 4 in group 23 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
230 No. 2 in group 21 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 3 in group 23 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
231 No. 3 in group 21 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 2 in group 23 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
10:15
232 No. 4 in group 21 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 1 in group 23 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:00
IF Lyseng
Elite13-11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:00
Hobro IK
Elite14-11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
111 Køge Boldklub (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Mejdal-Halgård F.
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
112 Trelleborgs FF (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
123 Sønderborg B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Næstved IF - 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
124 Roskilde B. (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
610 Esbjerg fB (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
611 OKS (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
612 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
710 Randers Q (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
711 AIK FF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
B S F
|
|||||||||||||||||||
10. maj
11:30
712 AaB (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
12:45
819 VSK Aarhus (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
OdenseQ
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
809 Kolding IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
AGF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
13 No. 1 in group 1 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
No. 4 in group 2 - Kvartf. 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
14 No. 3 in group 1 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
No. 2 in group 2 - Kvartf. 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
519 No. 1 in group 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Best of no. 3's - Kvartf. 50
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
520 No. 1 in group 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
2. best of no. 3's - Kvartf. 51
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
521 No. 1 in group 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 50 - Kvartf. 52
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
522 No. 2 in group 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 52 - Kvartf. 53
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
523 3rd best of no. 3's (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 52
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
325 No. 1 in group 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 32 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
326 No. 2 in group 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 3 in group 32 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
327 No. 3 in group 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 32 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
328 No. 4 in group 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 1 in group 32 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
233 Winner of match 225 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 230 Kvartf. 20
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
234 Winner of match 226 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 229 Kvartf. 21
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
425 No. 1 in group 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 41 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
426 No. 2 in group 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 3 in group 41 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
427 No. 3 in group 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 41 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
428 No. 4 in group 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 1 in group 41 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
125 No. 1 in group 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 4 in group 12
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
126 No. 2 in group 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 3 in group 12
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
127 No. 3 in group 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 2 in group 12
|
|||||||||||||||||||
10. maj
14:00
128 No. 4 in group 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 1 in group 12
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
129 No. 1 in group 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 4 in group 13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
130 No. 2 in group 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 3 in group 13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
131 No. 3 in group 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 2 in group 13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
132 No. 4 in group 11 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
No. 1 in group 13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
429 No. 1 in group 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 43 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
430 No. 2 in group 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 3 in group 43 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
431 No. 3 in group 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 43 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
432 No. 4 in group 42 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 1 in group 43 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
235 Winner of match 227 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 232 Kvartf. 22
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
236 Winner of match 228 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 231 - Kvartf. 23
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
329 No. 1 in group 31 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 33 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
330 No. 2 in group 31 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 3 in group 33 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
331 No. 3 in group 31 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 33 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
332 No. 4 in group 31 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 1 in group 33 - 1/8
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
524 No. 4 in group 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 51
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
15 No. 2 in group 1 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
No. 3 in group 2 - Kvartf. 3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
16 No. 4 in group 1 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
No. 1 in group 2 - Kvartf. 4
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
810 Brøndby IF (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
15:15
820 AaB (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
613 Holbæk B&I (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
614 SGI / SSK (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
OKS
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
615 Ishøj IF (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
237 Loser of match 225 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 230
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
238 Loser of match 226 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 229
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
239 Loser of match 227 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 232
|
|||||||||||||||||||
10. maj
16:30
240 Loser of match 228 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 231
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
713 B S F (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
714 AaB (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
AIK FF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
715 Kolding IF (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
Vildbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
333 Loser of match 325 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 330
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
334 Loser of match 326 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 329
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
335 Loser of match 327 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 332
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
336 Loser of match 328 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 331
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
17 Winner of match 13 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Winner of match 14 - Semif 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
527 Loser of match 519 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 522
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
528 Loser of match 520 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 521
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
19 Loser of match 13 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Loser of match 14
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
133 Loser of match 125 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 130
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
134 Loser of match 126 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 129
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
135 Loser of match 127 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 132
|
|||||||||||||||||||
10. maj
17:45
136 Loser of match 128 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 131
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
137 Winner of match 125 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 130 - Kvartf. 10
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
138 Winner of match 126 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 129 - Kvartf. 11
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
139 Winner of match 127 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 132 - Kvartf. 12
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
140 Winner of match 128 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 131 - Kvartf. 13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
20 Loser of match 15 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Loser of match 16
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
823 No. 3 in group 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 3 in group 81
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
18 Winner of match 15 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Winner of match 16 - Semif 2
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
821 No. 1 in group 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 81 - Semi 80
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
337 Winner of match 325 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 330 - Kvartf. 30
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
338 Winner of match 326 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 329 - Kvartf. 31
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
339 Winner of match 327 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 332 - Kvartf. 32
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
340 Winner of match 328 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 331 - Kvartf. 33
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
241 Winner of match 233 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 234 - Semi 20
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
242 Winner of match 235 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 236 - Semi 21
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
433 Loser of match 425 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 430
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
434 Loser of match 426 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 429
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
435 Loser of match 427 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 432
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
436 Loser of match 428 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 431
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
437 Winner of match 425 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 430 - Kvartf. 40
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
438 Winner of match 426 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 429 - Kvartf. 41
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
439 Winner of match 427 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 432 - Kvartf. 42
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
440 Winner of match 428 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 431 - Kvartf. 43
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
525 3rd best of no. 3's (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 51
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
526 No. 4 in group 52 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 50
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
822 No. 2 in group 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 1 in group 81 - Semi 81
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
529 Winner of match 519 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 522 - Semi 50
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
530 Winner of match 520 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 521 - Semi 51
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
824 No. 4 in group 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 81
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
825 No. 5 in group 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 5 in group 81
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
141 Winner of match 137 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 138 - Semi 10
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
142 Winner of match 139 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 140 - Semi 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
143 Winner of match 133 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 133
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
144 Winner of match 135 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 135
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
145 Loser of match 133 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 134
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
146 Loser of match 135 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 136
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
616 No. 5 in group 60 (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 6 in group 60
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
617 No. 3 in group 60 (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 60
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
716 No. 5 in group 70 (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 6 in group 70
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
717 No. 3 in group 70 (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 70
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
441 Winner of match 437 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 438 - Semi 40
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
442 Winner of match 439 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 440 - Semi 41
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
443 Winner of match 433 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 434
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
444 Winner of match 435 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 436
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
445 Loser of match 433 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 434
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
446 Loser of match 435 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 436
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
447 Loser of match 437 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 438
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
448 Loser of match 439 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 440
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
341 Winner of match 337 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 338 - Semi 30
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
342 Winner of match 339 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 340 - Semi 31
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
21 Loser of match 19 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Loser of match 20 - 7.-8. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
22 Winner of match 19 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Winner of match 20 - 5.-6. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:00
Vind.Kval.kamp 7
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
243 Winner of match 237 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 238
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
244 Winner of match 239 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Winner of match 240
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
245 Loser of match 237 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 238
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
147 Loser of match 137 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 138
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
148 Loser of match 139 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 140
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
718 No. 1 in group 70 (U13 Pi. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 70
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
618 No. 1 in group 60 (U16 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 2 in group 60
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
249 Taber af semi 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af semi 21 - 3.-4.pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
23 Taber af semi 10 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Taber af semi 11 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
531 No. 4 in group 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
3rd best of no. 3's
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
532 No. 4 in group 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 52
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
343 Winner of match 333 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 334
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
344 Winner of match 335 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 336
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
345 Loser of match 333 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 334
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
346 Loser of match 335 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 336
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
347 Loser of match 337 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 338
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
348 Loser of match 339 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 340
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
826 Winner game 823 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Winner game 824
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
827 Loser game 825 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Loser game 823
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tab.kvartfinal : 1
Elite13-11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
246 Loser of match 239 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 240
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
247 Loser of match 233 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 234
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
248 Loser of match 235 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Loser of match 236
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
149 Taber af semi 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Taber af semi 11 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
250 Vinder af semi 20 (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af semi 21 - Finale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
828 Winner game 825 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Loser game 824
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
829 Loser semi 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Loser semi 81 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
830 Winner semi 80 (U14 Pi. 11M 2x25 min.)
Winner semi 81 - Finale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
349 Loser of semi 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of semi 31 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
533 Loser of match 527 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 528 - 7.-8. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
534 Winner of match 527 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 528 - 5.-6. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
535 Loser of semi 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of semi 51 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
536 Winner of semi 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of semi 51 - Finale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
24 Vinder af semi 10 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Vinder af semi 11 - Fimale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Vind.Kval.kamp 8
Elite15-11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:15
150 Vinder af semi 10 (U11 Dr. 8M 2x25 min.)
Vinder af semi 11 - Finale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:15
449 Loser of semi 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of semi 41 - 3.-4. pl.
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:15
450 Winner of semi 40 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of semi 41 - Finale
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:15
350 Winner of semi 30 (U13 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of semi 31 - Finale
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:40
Himmerlands Ungdomsskole (Haubro) Piger 8mod8
Aalestrup efterskole
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Lomborg Gymnastik- og Idrætsefterskole
Solgården
|
|||||||||||||||||||
17. maj
15:00
Rødkilde Gymn.Pi 11M 2x25 min.
Rosborg Gymnasium (1)
|
|||||||||||||||||||
17. maj
16:00
Rødkilde Gymnasium Dr. 11M 2x25 min.
Rosborg Gymnasium (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
16:30
Han Herred efterskole stævne
i alt 2 x 25 min
|
|||||||||||||||||||
21. maj
16:30
Han Herred efterskole stævne
i alt 2 x 25 min
|
|||||||||||||||||||
31. maj
15:30
Vejle B (3)
Vejle B (3)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:05
Pause
50 min. Afregning
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:05
Pause
50 min. Afregning
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:05
Pause
50 min. Afregning
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:05
Pause
50 min. Afregning
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:30
Finale
Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:30
Placeringskamp
Drenge 11:11 / 2 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:30
Bredballe IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
AFA
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:25
IF Lyseng (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
AFA
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:20
Bredballe IF (U12 Dr. 8M 2x25 min.)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
04. jul
11:00
FC DFK Oberschlesien Q (1x45 min.)
Les Ladines
|
|||||||||||||||||||
04. jul
11:00
Serbske Mustwo Q (1x45 min.)
Nordschleswig
|
|||||||||||||||||||
04. jul
12:00
Las Rumantschas Q (1x45 min.)
Serbske Mustwo
|
|||||||||||||||||||
04. jul
12:00
Nordschleswig Q (1x45 min.)
FC DFK Oberschlesien
|
|||||||||||||||||||
04. jul
13:00
Les Ladines Q (1x45 min.)
Las Rumnatschas
|
|||||||||||||||||||
20. jul
12:00
Thisted FC
Brabrand
|
|||||||||||||||||||
25. jul
18:00
AC All Star
Aastrup IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul
19:00
Aastrup IF
Nørager B
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:00
Nørager B
AC All Star
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:00
Nørager B
Aastrup IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul
20:00
AC All Star
Nørager B
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:30
Hobro IK
AaB
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:30
Voerså Idrætsuge (1)
Herrer Serie 4 (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:20
Voerså Idrætsuge (2)
Herrer Serie 4 (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul
20:10
Voerså Idrætsuge (3)
Herrer Serie 4 (3)
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:30
Voerså Idrætsuge (4)
Herrer Serie 5 (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:20
Voerså Idrætsuge (5)
Herrer Serie 5 (2)
|
|||||||||||||||||||
31. jul
20:10
Voerså Idrætsuge (6)
Herrer Serie 5 (3)
|