Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. sep 2023
12:00
Ikast FC (1)
Stensballe IK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
18:00
AC Horsens (1)
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
18:00
AC Horsens (1)
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2023
18:30
Lyngby - Aab
U13 Drenge 11/11 - 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2023
12:00
Lyngby - Struer
U13 Drenge 8/8 - 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
18:00
AC Horsens (4)
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
17:00
Galten FS
Stavtrup IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
BT/SVIF
NUGF Viborg
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:30
Ikast FC
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
17:15
Bruunshåb/Tapdrup IF
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
18:30
Thisted FC (1)
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
Vejle B
Randers Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:30
Ikast FC
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2023
18:30
FC Salling
Gug B
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:30
Ikast FC (4)
Stensballe IK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:30
Esbjerg fB (1)
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
17:30
Ikast FC
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:00
Randers Freja (3)
Haderslev FK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. jan
17:30
Ikast FC (10)
Herning Fremad (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
Skødstrup SF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:30
Haderslev FK (2)
Haderslev FK (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:30
Ikast FC
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:00
AC Horsens (2)
Boldklubben Marienlyst (1)
|
|||||||||||||||||||
26. jan
18:00
Ikast FC (14)
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:45
Silkeborg IF (1)
Randers Freja (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:45
Randers Freja (7)
Silkeborg IF (6)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
FK Viborg
AaB
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:30
Ikast FC (11)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Randers Freja (4)
Kolding IF (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:00
Esbjerg fB (2)
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
17:30
Ikast FC (12)
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
Silkeborg IF (5)
AGF, Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:30
Ikast FC (17)
Sædding/G IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Randers Freja (5)
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
17. feb
10:30
Ikast FC (15)
Herning Fremad (2)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
17:30
Ikast FC
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
23. feb
19:00
AC Horsens (3)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Ikast FC (16)
Varde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. feb
18:30
Ikast FC
Alhedens IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:10
Randers Freja (6)
Viborg FF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
FCM X- Ringkøbing IF
Drenge 11:11 / 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
FCM Y - Hammerum IF
Drenge 11:11 / 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
FCM Z - MorsØ FC
Drenge 11:11 / 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:30
FCM Æ - Herning fremad
Drenge 11:11 / 3 x 25 min.
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
TRIF
AaB (3)
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:00
Esbjerg fB
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:00
Esbjerg fB (3)
Esbjerg fB (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Børne Akademi
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
AB
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
AB
VRI
|
|||||||||||||||||||
26. jul
12:00
Randers Freja (9)
Kolding IF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Kolding IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
FC Fredericia, U-13, 3x25
Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Randers Freja (8)
Silkeborg IF (7)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
FCM U13
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
FC Skanderborg
HEI
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Randers Freja
IF Lyseng
|