Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2023
10:00
Broager UI
FC Wiesharde
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Nibe B
Hobro IK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Skive IK (1)
Skive IK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
15:00
Støvring IF (1)
Jetsmark IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
19:00
Randers Freja (1)
SMIFF
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2023
18:00
Viborg FF (1)
Eastside
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
18:00
Ikast FC (2)
Ikast FC (3)
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2023
18:30
Holstebro B (1)
Snejbjerg SG&I
|
|||||||||||||||||||
20. dec 2023
18:30
Løjt IF (1)
Rødekro/Ensted (Liga 4)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:45
VSK Aarhus (2)
Harlev IK
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:00
Ikast FC (1)
FC Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:00
Varde IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
15:30
AIA/Tranbjerg
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Viborg FF
Bjerringbro IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
VSK Aarhus
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
20. feb
17:45
Lunderskov B
Løjt IF (3)
|
|||||||||||||||||||
05. mar
17:45
Viborg FF
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Jetsmark IF (2)
Støvring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:30
Vester Hassing GF / FK Aliancen
Team Østvendsyssel U15
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:15
Kolding B
Løjt IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Thisted FC
FS Midtthy
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Rebild Syd
Aabybro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Jetsmark IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
Vester Hassing GF / FK Aliancen
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
19. mar
18:30
Holstebro B (2)
Holstebro B (3)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
18:30
Kolind/Perstrup IF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:15
IF Midtdjurs
Kolind/Perstrup IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:00
Aalborg KFUM
Støvring IF (3)
|
|||||||||||||||||||
01. apr
10:00
KLG
Holstebro B (4)
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:30
Ry Fodbold
BMI
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Bording IF (1)
Besiktas
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Bording IF (2)
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Alliancen IF
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
27. jun
18:00
Gredstedbro B U15 Dr.
Hviding IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:00
Fredericia Fodbold
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
11. aug
10:00
Horsens Nord
Tørring/Ølholm
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Aalborg Chang
Aabybro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug
17:45
Horsens Nord
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Randers Freja
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:45
Lystrup IF
Virup IF
|