Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2023
15:00
Vildbjerg SF (1)
Vildbjerg
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:00
Kolding IF (2)
Dalum IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
11:30
Vildbjerg SF (3)
AaB (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:00
Silkeborg IF Q (1)
Kolding IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
Fortuna Hjørring (1)
AaB (3)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
Kolding IF (3)
Odense Q (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
15:30
Randers Q (3)
Varde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
15:30
Silkeborg IF Q (2)
AGF, Aarhus (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
Silkeborg IF Q (4)
Odense Q (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Kolding IF (5)
Kolding IF (6)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:00
Randers Q (2)
Team Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:00
Thisted FC
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
16:00
AaB (4)
AGF, Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
Thisted FC
BK Häcken
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
VSK Aarhus (4)
Varde
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:30
Vildbjerg SF (4)
Silkeborg IF Q (3)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:00
AGF, Aarhus (4)
Silkeborg IF Q (6)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
AaB (1)
Randesund U16 piger
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb
15:30
Fortuna Hjørring (2)
BK Häcken (Gøteborg)
|
|||||||||||||||||||
22. feb
19:45
Ikast FC
Team Viborg (4)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Ribe BK
Team Viborg (5)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Silkeborg IF Q (5)
Kolding IF (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Kolding IF (7)
AaB (5)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
AGF, Aarhus (5)
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:30
Vildbjerg SF (5)
Team Viborg (3)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:00
Viborg Q
Varde IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
VSK Aarhus (1)
Varde
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:00
Fc Thy Piger
Viborg FF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:30
AGF, Aarhus (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Kolding IF (8)
Varde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Varde
Odense Q (3)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:00
AaB
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
31. jul
15:45
Kolding IF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Silkeborg IF Q (7)
Dalum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
Vildbjerg SF
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Silkeborg IF Q
Odense Q
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Vildbjerg SF
Team Viborg
|