Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. sep 2023
18:00
Horsens fS
Jelling fS (1)
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2023
19:30
Viborg FF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2023
19:00
Hornbæk SF
SMIFF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
19:30
LKB/Gistrup
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:00
Randers Freja (2)
SMIFF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Randers Freja (1)
Kristrup B (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. feb
17:30
Randers Freja (3)
NUGF Viborg
|
|||||||||||||||||||
24. feb
19:00
Aars IK
Farsø/Ullits IK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:00
Hornslet IF (1)
Hornslet IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:30
Hornslet IF (2)
Lystrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Skive IK (1)
Herning Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:10
Kristrup B (1)
Kristrup B (2)
|
|||||||||||||||||||
19. mar
19:00
Team Østvendsyssel U19
St. Restrup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Jelling fS (2)
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Jelling fS
Jelling fS
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hviding IF
Hviding IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Engum UI
Vinding SF
|
|||||||||||||||||||
20. jul
16:00
Tønder SF, U-19
Ukendt modstander
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Hornslet IF (3)
Lystrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. aug
14:00
Helle FC U19
Sædding/G IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:00
SGI/SSK (1)
SGI/SSK (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Hirtshals B (1)
Hirtshals B (2)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Hviding IF
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:30
St. Restrup IF (3)
Farsø/Ullits IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
HTS (1)
HTS (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Team Østvendsyssel
St. Restrup IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. aug
15:00
Snejbjerg SG&I
Tjørring IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug
16:00
Herning Fremad
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
HOG Hinnerup
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
SGI/SSK
Varde IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Gauerslund IF
Jelling fS
|