Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 25-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
K.B. 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:00
B 1908 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:25
K.B. 2
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:25
Dragør BK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:50
HIK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:15
B 1908 1
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
Oversidder
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
11:40
HIK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 25-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Rødovre 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
Ørestad IF 1
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
10:25
Rødovre 1
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
10:25
K.B. 4
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
Sundby Bk. 2
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
Frem 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
Ørestad IF 1
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
11:15
AB Tårnby 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
11:40
Sundby Bk. 2
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sundby Bk. 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10:25
B 1908 1
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
AB Tårnby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:50
Ørestad IF 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:15
Oversidder
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
Oversidder
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
11:40
AB Tårnby 2
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Rødovre 1
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
12:30
HIK 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Rødovre 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Dragør BK 1
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
13:20
Frem 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
13:20
K.B. 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
13:45
HIK 1
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
13:45
K.B. 4
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
14:10
Frem 1
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Sundby Bk. 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:00
K.B. 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10:25
Sundby Bk. 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
10:25
AB Tårnby 2
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
K.B. 4
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
10:50
Dragør BK 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
11:15
K.B. 2
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
B 1908 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11:40
K.B. 4
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 15-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Ørestad IF 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
12:30
Oversidder
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Ørestad IF 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Rødovre 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:20
Frem 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:20
Oversidder
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
13:45
Oversidder
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
13:45
HIK 1
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
14:10
Frem 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Rødovre 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
10:00
K.B. 2
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
10:25
Rødovre 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:25
Ørestad IF 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
Oversidder
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
10:50
Frem 1
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
11:15
K.B. 2
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
11:15
Dragør BK 1
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
11:40
Oversidder
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-09 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
HIK 1
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
10:25
Oversidder
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
10:25
Sundby Bk. 2
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
K.B. 4
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
B 1908 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
HIK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:15
AB Tårnby 2
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
11:40
K.B. 4
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Rødovre 1
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10:00
B 1908 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
10:25
Rødovre 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
10:25
HIK 1
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
10:50
Frem 1
B 1908 1
|
|||||||||||||||||||
10:50
K.B. 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11:15
B 1908 1
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
11:15
AB Tårnby 2
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
11:40
Frem 1
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-10 2024
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Sundby Bk. 2
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
12:30
K.B. 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:55
Sundby Bk. 2
Ørestad IF 1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:20
Ørestad IF 1
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
13:20
Oversidder
Dragør BK 1
|
|||||||||||||||||||
13:45
K.B. 4
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
13:45
Dragør BK 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:10
Ørestad IF 1
Oversidder
|