U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår, Grå

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
451028
05-05 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:00
Oversidder
Fremad Amager 1
451030
05-05 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:00
AB Tårnby 3
Dragør BK 3
451042
05-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
05. maj
10:00
Sundby Bk. 2
Tårnby FF 1
451043
05-05 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
05. maj
10:00
B 1908 4
Hekla 3
451045
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 2
451048
05-05 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
05. maj
10:25
Hekla 3
Kastrup 1
451034
05-05 2024
10:25
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:25
Oversidder
Ørestad IF 3
451036
05-05 2024
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:25
Dragør BK 3
B 1908 3
451037
05-05 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:50
Ørestad IF 3
AB Tårnby 3
451038
05-05 2024
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
10:50
B 1908 3
Fremad Amager 1
451050
05-05 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
05. maj
10:50
Fremad Amager 2
B 1908 4
451052
05-05 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
05. maj
10:50
Kastrup 1
Tårnby FF 1
451054
05-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
05. maj
11:15
B 1908 4
Sundby Bk. 2
451055
05-05 2024
11:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
05. maj
11:15
Tårnby FF 1
Hekla 3
451039
05-05 2024
11:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
11:15
AB Tårnby 3
Oversidder
451040
05-05 2024
11:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
11:15
Fremad Amager 1
Dragør BK 3
451041
05-05 2024
11:40 Dragør Bk Dragør Boldklub
05. maj
11:40
Ørestad IF 3
B 1908 3
451056
05-05 2024
11:40 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
05. maj
11:40
Fremad Amager 2
Kastrup 1
600221
26-05 2024
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:00
Oversidder
Dragør BK 3
600222
26-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
Hekla 3
600247
26-05 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
Tårnby FF 1
600248
26-05 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-8 Tårnby FF
26. maj
10:00
Kastrup 1
B 1908 4
600249
26-05 2024
10:25 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-8 Tårnby FF
26. maj
10:25
Ørestad IF 3
Fremad Amager 1
600250
26-05 2024
10:25 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
10:25
B 1908 4
AB Tårnby 3
600223
26-05 2024
10:25
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:25
Oversidder
B 1908 3
600224
26-05 2024
10:25
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:25
Hekla 3
Sundby Bk. 2
600227
26-05 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:50
B 1908 3
Fremad Amager 2
600233
26-05 2024
10:50
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
26. maj
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
600251
26-05 2024
10:50 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Tårnby FF
26. maj
10:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
600322
26-05 2024
10:50 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
26. maj
10:50
AB Tårnby 3
Tårnby FF 1
603261
26-05 2024
11:15 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-7 Tårnby FF
26. maj
11:15
Kastrup 1
Ørestad IF 3
600244
26-05 2024
11:15
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:15
Fremad Amager 2
Oversidder
600245
26-05 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:15
Dragør BK 3
Hekla 3
451058
26-05 2024
11:15 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-5 Tårnby FF
26. maj
11:15
Tårnby FF 1
B 1908 4
451059
26-05 2024
11:40 Vestamager Idrætsanlæg Bane 2-6 Tårnby FF
26. maj
11:40
Fremad Amager 1
AB Tårnby 3
600246
26-05 2024
11:40
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben Fremad Amager
26. maj
11:40
B 1908 3
Sundby Bk. 2
451060
01-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
451062
01-06 2024
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:00
Kastrup 1
Oversidder
451064
01-06 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
451066
01-06 2024
10:25
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:25
Oversidder
Tårnby FF 1
451069
01-06 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 1
451091
01-06 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
10:50
Tårnby FF 1
Fremad Amager 2
451095
01-06 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
11:15
Kastrup 1
AB Tårnby 3
451104
01-06 2024
11:15
Oversidder
Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
11:15
Fremad Amager 2
Oversidder
451105
01-06 2024
11:40 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
01. jun
11:40
B 1908 3
Tårnby FF 1
451117
02-06 2024
12:30 Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
12:30
Ørestad IF 3
B 1908 4
451118
02-06 2024
12:30 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
12:30
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 1
451120
02-06 2024
12:55 Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
12:55
Ørestad IF 3
Dragør BK 3
451133
02-06 2024
12:55 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
12:55
Fremad Amager 1
Hekla 3
451134
02-06 2024
13:20 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
13:20
Dragør BK 3
Sundby Bk. 2
451135
02-06 2024
13:20 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
13:20
Hekla 3
B 1908 4
451144
02-06 2024
13:45 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
13:45
Sundby Bk. 2
Ørestad IF 3
451146
02-06 2024
13:45 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
13:45
B 1908 4
Fremad Amager 1
451152
02-06 2024
14:10 Kalvebod Fælled Skole Ørestad IF
02. jun
14:10
Dragør BK 3
Hekla 3
451156
08-06 2024
10:00
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
08. jun
10:00
Oversidder
Hekla 3
451159
08-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
08. jun
10:00
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 3
451161
08-06 2024
10:25
Oversidder
Tårnby Stadion Tutten AB Tårnby
08. jun
10:25
Oversidder
Kastrup 1
451164
08-06 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
08. jun
10:25
AB Tårnby 3
B 1908 3
451166
08-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
08. jun
10:50
Kastrup 1
Sundby Bk. 2
451173
08-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
08. jun
10:50
B 1908 3
Hekla 3
451197
08-06 2024
11:15
Oversidder
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
08. jun
11:15
Sundby Bk. 2
Oversidder
451200
08-06 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
08. jun
11:15
Hekla 3
AB Tårnby 3
451201
08-06 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
08. jun
11:40
Kastrup 1
B 1908 3
451204
09-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:00
Tårnby FF 1
Fremad Amager 1
451265
09-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:00
Fremad Amager 2
Ørestad IF 3
451268
09-06 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:25
Tårnby FF 1
Dragør BK 3
451272
09-06 2024
10:25 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:25
Ørestad IF 3
B 1908 4
451274
09-06 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:50
Dragør BK 3
Fremad Amager 2
451275
09-06 2024
10:50 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
10:50
B 1908 4
Fremad Amager 1
451276
09-06 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
11:15
Fremad Amager 2
Tårnby FF 1
451285
09-06 2024
11:15 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
11:15
Fremad Amager 1
Ørestad IF 3
451301
09-06 2024
11:40 Sundby Idrætspark Boldklubben Fremad Amager
09. jun
11:40
Dragør BK 3
B 1908 4
451302
16-06 2024
10:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
Oversidder
Fremad Amager 1
451306
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
B 1908 4
Fremad Amager 2
451352
16-06 2024
10:00 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
Ørestad IF 3
Hekla 3
451362
16-06 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
10:00
Dragør BK 3
Kastrup 1
451363
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Ørestad IF 3
AB Tårnby 3
451364
16-06 2024
10:25 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Kastrup 1
Tårnby FF 1
451310
16-06 2024
10:25
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Oversidder
B 1908 3
451318
16-06 2024
10:25
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
10:25
Fremad Amager 2
Sundby Bk. 2
451321
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
B 1908 3
B 1908 4
451328
16-06 2024
10:50
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 1
451365
16-06 2024
10:50
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
AB Tårnby 3
Dragør BK 3
451366
16-06 2024
10:50 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
10:50
Tårnby FF 1
Hekla 3
451371
16-06 2024
11:15
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
Dragør BK 3
Ørestad IF 3
451384
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
Hekla 3
Kastrup 1
451341
16-06 2024
11:15
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
B 1908 4
Oversidder
451342
16-06 2024
11:15 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
11:15
Fremad Amager 1
Fremad Amager 2
451344
16-06 2024
11:40
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark 1
Brønshøj Boldklub
16. jun
11:40
B 1908 3
Sundby Bk. 2
451397
16-06 2024
11:40 Tingbjerg Idrætspark 1 Brønshøj Boldklub
16. jun
11:40
AB Tårnby 3
Tårnby FF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind