Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2023
22:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2023
22:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
GVI
FFB
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:30
FC Rudersdal
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
22:00
FFB
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
22:00
Oversidder
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
22:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Ålholm IF
GVI
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
22:00
GVI
IF Skjold Birkerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
22:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
13:30
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:45
FFB
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:30
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
IF Skjold Birkerød
FFB
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Ålholm IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
22. jan
22:00
FFB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jan
22:00
GVI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Ålholm IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
FFB
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Allerød Fodbold Klub
GVI
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:15
Hareskov IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
GVI
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:45
FFB
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Ålholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Lyngby Boldklub 1921
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
04. mar
22:00
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. mar
22:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:15
Hareskov IF
FFB
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
FC Rudersdal
GVI
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
23. mar
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Ålholm IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:45
FFB
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
GVI
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
|