Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2023
22:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:15
Vestia
AB Tårnby (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
09:35
Herstedøster IC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Taastrup FC
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Frederikssund FB
GVI
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:00
Bagsværd BK
Vestia
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
22:00
Oversidder
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
AB Tårnby (2)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:15
BFC Lundegården
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
GVI
KFUM
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
KFUM
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
GVI
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:15
Vestia
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:45
Taastrup FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:00
Frederikssund FB
AB Tårnby (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
13:15
Bagsværd BK
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
AB Tårnby (2)
GVI
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Herstedøster IC
Vestia
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:15
BFC Lundegården
KFUM
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
KFUM
Vestia
|
|||||||||||||||||||
22. jan
22:00
Frederikssund FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:15
BFC Lundegården
AB Tårnby (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Taastrup FC
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Bagsværd BK
BFC Lundegården
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Bagsværd BK
GVI
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
GVI
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:15
Vestia
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:45
Herstedøster IC
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
AB Tårnby (2)
KFUM
|
|||||||||||||||||||
18. feb
11:00
KFUM
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:30
BFC Lundegården
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:45
Frederikssund FB
Vestia
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
AB Tårnby (2)
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar
22:00
Oversidder
AB Tårnby (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:15
Vestia
GVI
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:45
Herstedøster IC
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
KFUM
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
GVI
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
18. mar
22:00
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:15
BFC Lundegården
Vestia
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
GVI
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
AB Tårnby (2)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:45
Frederikssund FB
KFUM
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Taastrup FC
Frederikssund FB
|