Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. nov 2023
14:00
Valby
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
Kr. Værløse IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:30
B 1903 2
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Fremad Amager 2
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
09:00
KB 4
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
11:00
Espergærde IF
Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
KB 4
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:00
Tårnby FF
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Albertslund IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Kr. Værløse IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:30
Valby
KB 4
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Fremad Amager 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
07. jan
11:00
Espergærde IF
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
KB 4
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:15
B 1903 2
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:30
Tårnby FF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Tårnby FF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:00
Kr. Værløse IF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:30
Espergærde IF
KB 4
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:15
Valby
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Albertslund IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:30
Kr. Værløse IF
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Fremad Amager 2
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
KB 4
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:15
B 1903 2
Valby
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:30
Albertslund IF
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
11. feb
10:00
Tårnby FF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Espergærde IF
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
09:30
Albertslund IF
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:30
Valby
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
KB 4
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Fremad Amager 2
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
Albertslund IF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
B 1903 2
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Kr. Værløse IF
Valby
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Fremad Amager 2
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
09:00
Espergærde IF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
KB 4
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
21. mar
17:30
Albertslund IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. mar
17:45
KB 4
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:15
Valby
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Tårnby FF
|