Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
20:30
KB 2
2
Stefan
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
FB 9
1
Frederiksberg Rangers
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
KFB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:15
Prespa
4
FA 2000 6
13
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Stefan
12
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
20:30
FA 2000 6
3
KB 2
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Skjold 2
4
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Prespa
2
Frederiksberg Rangers
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
HB 3
6
FB 9
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Oversidder
Stefan
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FA 2000 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
KB 2
2
Frederiksberg Rangers
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:15
Prespa
3
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
Frederiksberg Rangers
8
KFB 2
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Stefan
1
Skjold 2
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Prespa
8
FB 9
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
KFB 2
3
FA 2000 6
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:15
HB 3
0
KB 2
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Stefan
3
FA 2000 6
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Oversidder
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB 2
4
FB 9
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:15
Skjold 2
2
Prespa
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
KFB 2
3
HB 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
Frederiksberg Rangers
2
Stefan
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
FB 9
1
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
FA 2000 6
Skjold 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Skjold 2
FB 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:30
HB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
FA 2000 6
2
Frederiksberg Rangers
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Stefan
2
HB 3
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Oversidder
FB 9
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
KB 2
5
Skjold 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB 2
2
KFB 2
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
FB 9
1
Stefan
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
HB 3
0
FA 2000 6
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
Prespa
1
KB 2
9
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
Prespa
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:15
Skjold 2
1
Frederiksberg Rangers
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
KFB 2
3
Prespa
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
KB 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Stefan
8
Prespa
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
FA 2000 6
4
FB 9
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
KFB 2
2
Skjold 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Frederiksberg Rangers
HB 3
UHT
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle fire puljer rykker ned