Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2023
19:00
Frem
8
FB 10
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:30
Skjold 3
4
BK Viktoria 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
FC Ryparken
2
Skjold 5
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
13:45
HB 3
1
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Valby 2
1
Frem
15
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:30
BK Viktoria 2
4
FB 6
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
20:30
FB 10
3
HB 3
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
14:30
Østerbro IF 2
0
FC Ryparken
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:15
Skjold 5
0
Skjold 3
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Valby 2
3
BK Viktoria 2
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:15
Frem
3
HB 3
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:45
Skjold 3
Østerbro IF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
14:00
FB 6
5
Skjold 5
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:30
FB 10
4
FC Ryparken
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Østerbro IF 2
2
FB 6
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:30
FB 10
0
Skjold 3
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
BK Viktoria 2
3
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
12:30
HB 3
5
FC Ryparken
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:30
Skjold 5
4
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:00
Valby 2
0
Østerbro IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Frem
4
FC Ryparken
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:30
FB 6
2
FB 10
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
BK Viktoria 2
5
Skjold 5
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
12:45
Skjold 3
2
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
Valby 2
FB 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
Østerbro IF 2
5
BK Viktoria 2
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:45
HB 3
FB 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:15
Skjold 5
2
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
19:00
Valby 2
3
HB 3
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Frem
5
Skjold 3
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:30
BK Viktoria 2
2
FB 10
4
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
12:00
FB 6
0
FC Ryparken
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:30
Skjold 5
2
Østerbro IF 2
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
19:30
FB 10
6
Skjold 5
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Frem
4
Østerbro IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:30
Skjold 3
2
FB 6
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
12:00
FC Ryparken
0
Valby 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:00
HB 3
2
BK Viktoria 2
7
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
FC Ryparken
0
Skjold 3
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:30
FB 10
3
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
Valby 2
1
Skjold 3
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
BK Viktoria 2
1
FC Ryparken
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
Skjold 5
HB 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
FB 6
3
Frem
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
16:15
Østerbro IF 2
3
FB 10
13
|
Nyhed om afsluttende 7:7 dag i Valby IP lørdag den 10. juni 2023
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle 4 puljer rykker ned