Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2022
18:00
Rikken
6
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
HIK
2
Sundby 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
20:00
Nørrebro United 4
3
Heimdal 2
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:00
Heimdal 2
2
Slagge BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:30
Hekla
4
Nørrebro United 4
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
20:15
Sundby 3
2
Rikken
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
Oversidder
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:15
Slagge BK
0
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
20:30
HIK
2
Rikken
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:00
Sønderbro Fight 2
0
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Tårnby FF 2
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Nørrebro United 4
1
Sundby 3
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Rikken
2
Nørrebro United 4
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:30
Hekla
4
Sønderbro Fight 2
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Tårnby FF 2
3
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:15
Sundby 3
3
Slagge BK
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
Oversidder
HIK
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:30
Heimdal 2
Tårnby FF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:15
Slagge BK
2
Rikken
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:00
Sønderbro Fight 2
1
Sundby 3
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:30
Tårnby FF 2
0
Hekla
6
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
20:15
HIK
1
Nørrebro United 4
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:00
Heimdal 2
2
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:00
Rikken
4
Sønderbro Fight 2
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:30
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
20:15
Sundby 3
5
Tårnby FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
20:15
HIK
1
Slagge BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Nørrebro United 4
1
Slagge BK
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:00
Heimdal 2
1
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
Sønderbro Fight 2
6
Nørrebro United 4
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Tårnby FF 2
2
Rikken
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:30
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:15
Slagge BK
1
Sønderbro Fight 2
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:00
Rikken
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
20:15
Sundby 3
2
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
20:30
HIK
5
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
Nørrebro United 4
Tårnby FF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:00
Heimdal 2
0
Rikken
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Hekla
4
Sundby 3
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
20:15
Oversidder
Slagge BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:15
Sønderbro Fight 2
4
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Tårnby FF 2
Slagge BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:45
Oversidder
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
18:00
Sønderbro Fight 2
Tårnby FF 2
UHT
|
Oprykning: De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1, 2 og 3 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 rykker ned.