Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2022
22:00
Oversidder
FB 4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
20:30
FC Culpa
2
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
16:00
FA 2000
3
Stefan 2
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
19:15
FC Sukkerbold
1
FC Culpa
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:45
Stefan 2
4
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
20:30
FB 3
4
Nørrebro United 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:45
Skjold 2
1
FB 3
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
16:00
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
12:00
FB 4
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
19:30
HB 2
1
FC Sukkerbold
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
22:00
Oversidder
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:15
FC Culpa
Stefan 2
HMH
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:15
HB 2
2
FB 4
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
13:00
Nørrebro United 2
8
Skjold 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
FB 3
3
FC Sukkerbold
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
18:15
Stefan 2
0
FB 3
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:00
Skjold 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
FC Sukkerbold
2
Nørrebro United 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
FB 4
3
FC Culpa
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:15
HB 2
1
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
22:00
Oversidder
HB 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
20:30
FC Culpa
1
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2022
19:15
Skjold 2
2
FC Sukkerbold
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
FB 3
2
FB 4
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:30
Nørrebro United 2
4
Stefan 2
7
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
19:15
FC Sukkerbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
Stefan 2
4
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
FB 4
3
Nørrebro United 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
16:00
FA 2000
6
FB 3
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:15
HB 2
3
FC Culpa
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
19:15
FC Sukkerbold
1
Stefan 2
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
22:00
Oversidder
FC Culpa
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2022
19:15
Skjold 2
2
FB 4
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
18:30
Nørrebro United 2
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
FB 3
1
HB 2
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
20:00
Stefan 2
10
FB 4
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
20:30
FC Culpa
1
FB 3
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
22:00
Oversidder
Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
20:15
FA 2000
1
Skjold 2
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
11:15
HB 2
0
Nørrebro United 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
FB 4
2
FC Sukkerbold
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
19:15
FC Sukkerbold
6
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
20:30
FB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
12:45
Skjold 2
5
HB 2
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:00
Nørrebro United 2
5
FC Culpa
3
|
Oprykning
De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned