Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. aug 2021
11:30
KFB 3
Amager FF 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:45
HB 10
1
Heimdal 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:15
Østerbro IF 6
1
Jægersborg
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:15
Skjold 12
1
Fremad Valby 9
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
FB 27
2
Frem 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:00
Fremad Valby 9
2
FB 27
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Frem 3
2
Østerbro IF 6
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Heimdal 2
4
KFB 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
20:00
Jægersborg
7
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
Fremad Valby 9
1
Amager FF 4
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
20:30
FB 27
3
Østerbro IF 6
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
19:15
Skjold 12
10
Heimdal 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
KFB 3
0
Jægersborg
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
20:00
Amager FF 4
4
Skjold 12
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Frem 3
1
KFB 3
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Jægersborg
3
Skjold 12
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
Amager FF 4
9
FB 27
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
13:45
HB 10
5
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
20:30
FB 27
2
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
20:30
Skjold 12
Frem 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:30
KFB 3
4
Østerbro IF 6
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
Amager FF 4
2
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
20:30
Fremad Valby 9
1
Jægersborg
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
18:00
Heimdal 2
3
FB 27
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:30
HB 10
1
KFB 3
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Frem 3
2
Fremad Valby 9
5
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Jægersborg
2
Amager FF 4
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:15
Østerbro IF 6
1
Skjold 12
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:00
Fremad Valby 9
3
Østerbro IF 6
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
18:00
Skjold 12
8
HB 10
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Heimdal 2
3
Jægersborg
8
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
FB 27
3
KFB 3
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:30
Amager FF 4
1
Frem 3
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
18:00
Østerbro IF 6
4
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
20:30
FB 27
1
Jægersborg
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:30
KFB 3
0
Skjold 12
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Frem 3
3
Heimdal 2
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:45
HB 10
Fremad Valby 9
HMH
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:15
Østerbro IF 6
2
Amager FF 4
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
Fremad Valby 9
Heimdal 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
18:00
Fremad Valby 9
3
KFB 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:15
Skjold 12
4
FB 27
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
Jægersborg
3
Frem 3
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
Heimdal 2
Østerbro IF 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
Amager FF 4
4
HB 10
0
|
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned