Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2021
18:00
Nørrebro United
1
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:00
Sundby 2
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
20:00
HIK 2
1
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Jægersborg 2
4
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
FB
2
Nørrebro United
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Vestia
3
Kastrup 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
16:00
Fremad Valby
7
Dunses Disciple
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
Dragør 2
3
Sundby 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:00
Dragør 2
6
Dunses Disciple
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:00
Vanløse
0
Vestia
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:00
Kastrup 2
0
FB
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Jægersborg 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
16:00
HIK 2
3
Dunses Disciple
8
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Sundby 2
2
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Nørrebro United
4
Dragør 2
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
FB
2
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Vestia
1
Jægersborg 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
Fremad Valby
6
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Dragør 2
4
Kastrup 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:00
Oversidder
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
16:15
Dunses Disciple
2
Sundby 2
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Vanløse
2
Dragør 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Kastrup 2
2
Fremad Valby
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Nørrebro United
4
Dunses Disciple
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
HIK 2
4
Sundby 2
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
16:00
Jægersborg 2
FB
UMH
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
16:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:15
HIK 2
3
Dragør 2
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:15
Sundby 2
1
Nørrebro United
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Vestia
9
HIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Fremad Valby
1
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
Dunses Disciple
5
Kastrup 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
Dragør 2
5
Jægersborg 2
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:00
Vanløse
8
Dunses Disciple
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
19:00
Jægersborg 2
3
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Kastrup 2
6
Sundby 2
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
Oversidder
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
Vestia
5
FB
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
HIK 2
8
Nørrebro United
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:00
Sundby 2
2
Vanløse
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:00
Vestia
1
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
FB
2
HIK 2
6
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
16:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Nørrebro United
2
Kastrup 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Dragør 2
5
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
18:00
Dunses Disciple
3
Jægersborg 2
11
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:15
Vanløse
3
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:15
HIK 2
4
Kastrup 2
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Jægersborg 2
5
Sundby 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
FB
0
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
Oversidder
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2021
19:30
Vanløse
3
Jægersborg 2
6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2021
18:15
Sundby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
16:00
Fremad Valby
3
FB
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:00
Dunses Disciple
1
Vestia
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
16:00
Nørrebro United
1
Jægersborg 2
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
19:00
Kastrup 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:30
Kastrup 2
5
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
FB
1
Dunses Disciple
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Vanløse
3
HIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Jægersborg 2
3
Kastrup 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Oversidder
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Vestia
8
Sundby 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
Dragør 2
2
Fremad Valby
3
|