Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug 2020
22:00
FA 2000 8
Jægersborg 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
22:00
KFUM 3
Heimdal 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2020
18:00
Skjold 2
5
FA 2000 10
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:00
KFB 3
4
Sundby 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:00
KFB 5
FA 2000 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:30
Hellas 3
7
Bk. Hekla
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
18:30
Vigerslev 3
0
Heimdal 6
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
14:00
B1908 3
PI Fodbold 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
12:00
Heimdal 5
0
Husum 3
5
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
14:00
Hekla 2
Vestia 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
14:00
Heimdal 2
4
Brønshøj 3
5
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
14:00
FA 2000 11
0
Østerbro IF 4
7
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
14:00
Hvidovre IF 3
0
Østerbro IF 3
9
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2020
18:30
Rødovre 2
3
KB 6
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
18:00
Brønshøj 5
1
KFB 4
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
KB 7
0
KB 4
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
18:00
Amager FF 3
Vanløse IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
18:00
ØKF 2
KB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:00
Union 4
9
Amager FF 2
10
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2020
19:30
HIK 3
6
Olympia 1921 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
18:30
HB 6
FA 2000 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
20:00
Brønshøj 4
0
Sønderbro Fight 3
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
Valby 2
Amalie 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:00
B 1903 7
1
HIK 2
4
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
Vanløse IF 6
3
Kastrup 3
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
17:30
B1903 6
CSC 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
19:30
Vestia 3
HB 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
16:00
FA 2000 6
2
KFB 3
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
VLI 2
Fr.holm Sydhavnen 2
UHHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
FA 2000 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Vestia 6
Østerbro IF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
VLI 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Heimdal 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
Vanløse IF 3
3
Føroyar 2
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
19:30
Husum 2
5
KB 3
7
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
20:00
Brønshøj 3
3
FC Udfordringen 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
ØKF 2
CBS Sport 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
HB 4
Fr.holm Sydhavnen 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Dragør 2
Heimdal 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
17:45
HB 6
ØKF 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:00
Amager FF 2
1
HB 3
10
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:40
Skovshoved IF 3
Østerbro IF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
20:15
FA 2000 3
Fremad Amager 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
17:45
HB 5
7
VLI 4
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
PI Fodbold 3
2
Østerbro IF 4
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Heimdal 3
Østerbro IF 5
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Kastrup 2
6
Vanløse IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Viktoria 2
1
CBS Sport 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:30
Stefan 2
HB 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
19:00
Union 2
1
CSC 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:00
Valby 2
2
FC Udfordringen 2
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Frem 3
1
HIK 3
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
19:15
FA 2000 6
0
Prespa 2
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
Sundby 2
2
Kastrup 3
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
20:00
HIK 2
KFB 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
20:15
CBS Sport 3
Skovshoved IF 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:30
Hekla 2
AB Tårnby 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
17:45
Hellas 2
Vanløse 7
HUMH
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
17:45
CIK 2
2
Vestia 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Østerbro IF 7
3
B.93 3
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
17:30
KFB 5
1
ØKF 3
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
17:45
Hellas 3
5
Nørrebro United 2
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:00
Amager FF 3
5
Husum 3
7
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:00
Nørrebro United 3
0
FA 2000 4
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
20:15
KB 4
Vestia 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
17:30
B 1903 8
3
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
17:45
Amager FF 4
KFB 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Rødovre 3
Vigerslev 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Skjold 2
Tårnby FF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
Rødovre 2
1
Bispebjerg 2
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
20:00
Valby 3
Østerbro IF 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
17:30
ØKF 4
1
FC Culpa 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Heimdal 4
FC Nyhavn 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Oversidder
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Dragør 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Union 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Rødovre 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:30
FA 2000 7
2
Sønderbro Fight 2
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
19:30
Brønshøj 2
4
Bispebjerg 2
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
21:00
Heimdal 7
4
ØKF 4
5
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
20:00
Union 3
3
FC Randoms 2
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
20:00
PI Fodbold 2
4
Sønderbro Fight 3
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:00
Hellas 3
Vanløse IF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:15
KB 3
2
CBS Sport 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
20:15
ØKF 2
Skovshoved IF 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
17:30
Kastrup 2
2
HB 4
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
19:30
Valby 3
KB 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:15
GVI 2
1
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2020
20:30
Heimdal 4
0
HIK 3
7
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:00
Kastrup 3
0
Frem 2
7
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:00
Hvidovre IF 2
9
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:15
B.1908 2
7
FA 2000 8
0
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:30
Brønshøj 3
0
Skjold 2
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
18:00
Østerbro IF 5
B.1903 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
18:45
B 1903 8
8
HIK 2
7
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:30
VLI 3
B 1903 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Østerbro IF 4
1
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:45
Hekla 2
0
Tårnby FF 2
17
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
Østerbro IF 7
0
FC Udfordringen 2
4
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
16:00
Østerbro IF 2
1
AB Tårnby 2
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
20:00
Stefan 2
0
FA 2000 4
8
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
20:45
HB 6
7
Prespa 2
5
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
20:15
Skovshoved IF 3
Husum 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
20:45
HB 5
6
Amager FF 4
0
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2021
19:30
Østerbro IF 2
3
ØKF 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Vanløse IF 2
ØKF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
18:30
Kastrup 2
Rødovre 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:30
FA 2000 2
5
HB 6
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:30
FA 2000 3
11
CIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
20:15
KB 3
3
B 1903 8
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Skovshoved IF 4
Sønderbro Fight 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Union 2
B.1903 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Dragør 2
1
HIK 3
7
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:30
FA 2000 4
1
Skjold 2
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
20:15
KB 4
8
Sønderbro Fight 3
7
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Frem 2
ØKF 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
B 1903 2
KB 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Fremad Amager 2
1
FC Randoms 2
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Brønshøj 2
2
B.1908 2
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:00
Tårnby FF 2
2
FC Randoms 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Husum 3
1
HB 5
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
HB 3
6
Sønderbro Fight 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
19:00
KB 4
1
Hvidovre IF 2
8
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:30
FA 2000 3
FC Udfordringen 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:40
KB 3
3
HIK 3
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
20:15
B.1903 3
0
Skjold 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:30
Østerbro IF 2
4
Vanløse IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
Frem 2
5
B 1903 2
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:30
Hvidovre IF 2
HB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
20:00
B.1908 2
8
FA 2000 3
7
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
19:00
Kastrup 2
FA 2000 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
HB 3
3
Tårnby FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
Hvidovre IF 2
2
B.1908 2
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:30
Skjold 2
6
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:30
HB 3
6
FA 2000 2
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:00
Frem 2
3
Østerbro IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:30
HB 3
2
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:30
B.1908 2
1
Skjold 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
18:30
B.1908 2
7
HB 3
0
|
Lodtrækning/kampe med oversidder i runde 6:
Hvidovre IF 2 - Vinder kampnr. 298282
Vinder kampnr. 298278 - Vinder kampnr. 298283
Klubberne bedes bemærke, at der ikke spilles med forlænget spilletid.
Denne side opdateres efterhånden som de enkelte runder/kampe afvikles.
Runderne afvikles således:
4. runde afvikles i uge 43-17 (2021)
5. runde afvikles i uge 18-19 (2021)
6. runde afvikles i uge 20-21 (2021)
7. runde afvikles i uge 22 (2021)
Ovenstående runder/ugedatoer er vejledende.
Bemærk at ifb. med pokalkampe skal hjemmeholdet på spilledagen senest kl. 24.00 indtaste kampens resultat. Hvis dette ikke er tilfældet vil hjemmeholdet almindeligvis blive taberdømt og idømt bøde. Resultatet fastsættes til 0-3.
Hold i serie 2 træder tidligst ind i 2. runde.
Hold i KS og serie 1 træder ind i 3. runde
Samlet 68 hold træder ind i 2. runde