Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2019
18:30
Stenløse BK
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2019
19:00
Lyngby BK
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2019
20:45
KB
5
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2019
18:30
Hvidovre IF
1
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2019
19:15
FA 2000
AB
HMH
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
AB
1
Lyngby BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
BSF
0
Hvidovre IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
19:00
Tuse IF
0
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
20:00
Union
1
KB
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
AB
1
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Hvidovre IF
2
Union
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Lyngby BK
1
Stenløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:30
KB
5
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2019
19:15
FA 2000
3
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
BSF
0
AB
6
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Stenløse BK
1
KB
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Hvidovre IF
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Tuse IF
1
Lyngby BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
20:00
Union
3
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
AB
1
Union
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Lyngby BK
1
KB
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Hvidovre IF
2
Stenløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Tuse IF
BSF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2019
19:15
FA 2000
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
BSF
1
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
Stenløse BK
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
20:45
KB
0
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2019
20:00
Union
1
Tuse IF
5
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
AB
1
Stenløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
BSF
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
Lyngby BK
2
Hvidovre IF
6
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Tuse IF
0
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Stenløse BK
2
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Lyngby BK
2
Union
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
4
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
19:00
Hvidovre IF
5
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
AB
2
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
BSF
3
Stenløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Tuse IF
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
20:00
Union
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
19:00
FA 2000
Lyngby BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
AB
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
AB
2
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
BSF
0
KB
8
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:00
Tuse IF
0
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
20:00
Union
2
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
20:45
KB
1
AB
2
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2019
20:45
FA 2000
1
KB
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Stenløse BK
2
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
19:00
Lyngby BK
3
AB
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
20:30
KB
2
Union
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
19:00
Hvidovre IF
3
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
19:00
FA 2000
0
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
BSF
3
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
Stenløse BK
3
Lyngby BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
KB
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
19:00
Tuse IF
3
AB
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
20:00
Union
5
Hvidovre IF
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:00
AB
3
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:00
Lyngby BK
1
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
20:30
KB
3
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:45
Hvidovre IF
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
19:15
FA 2000
1
Union
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
19:00
BSF
1
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
20:30
KB
4
Lyngby BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:25
Stenløse BK
0
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
20:00
Union
0
AB
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:00
AB
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:45
Lyngby BK
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
Hvidovre IF
4
KB
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:00
Tuse IF
1
Union
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:15
FA 2000
1
Stenløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
17:55
Stenløse BK
2
AB
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
19:00
Hvidovre IF
2
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
20:00
Union
3
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:00
AB
KB
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:00
BSF
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
19:00
Tuse IF
4
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
20:00
Union
0
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
19:15
FA 2000
0
Hvidovre IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:30
Allerød Fodbold Klub
0
Union
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
20:30
KB
5
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
20:00
Stenløse BK
1
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:45
Hvidovre IF
1
AB
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
Lyngby BK
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:45
KB
Tuse IF
UHT
|
Anmodning pr. mail om kampflytning skal rettes til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk
Old Boys-DM
Årets turnering afvikles således med forbehold for ændringer:
Vest:
Lørdag den 19. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Fyn - DBU Jylland
Lørdag den 26. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Jylland - DBU Fyn
Øst:
Lørdag den 19. oktober 2019 kl. 13.00
DBU Bornholm - DBU København
DBU Lolland-Falster - DBU Sjælland
Lørdag den 26. oktober 2019 kl. 13.00
Vinder DBU Bornholm/DBU København - Vinder DBU Lolland-Falster / DBU Sjælland
Finale:
Lørdag den 2. november 2019 kl. 13.00
Vinder Øst - Vinder Vest (skal afvikles på en indhegnet bane)
Såfremt klubberne er enige, så kan kampene flyttes til et andet spilletidspunkt.