Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Hekla 3
Dragør BK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hekla
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Hekla 1
Valby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Hekla
Sundby Bk.
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Amager Pigefodbold
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Hekla (2)
Fremad Amager
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
Hekla
Rødovre
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hekla
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Hekla 2
Oversidder
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Hekla
HIK 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
Skjold 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
Dragør 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hekla 1
Jægersborg BK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hekla 3
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Amager Pigefodbold
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Hekla
FB 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hekla 1
Vestia 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hekla 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hekla 2
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Hekla
Espergærde IF
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Hekla
KB
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hekla
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Hekla (2)
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:00
Hekla 1
CIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla
Oversidder
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla
Vanløse 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hekla
KB 3
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
HIK 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Oversidder
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:25
HIK 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:25
AB Tårnby 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:50
Hekla 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Oversidder
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Kastrup 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:40
Hekla 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hekla
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hekla
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 6
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hekla 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
KB 6
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Oversidder
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 2
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hekla 2
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Hekla
FB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Bk. Hekla
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hekla 2
Nørrebro United
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Hekla
Vanløse
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hekla 1
Dragør BK 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Hekla 3
AB Tårnby 4
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Hekla 2
Jægersborg BK
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Hekla 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
JIF Hakoah
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Tårnby FF 3
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hekla 2
Kastrup 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fix 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Frem 3
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Fix 3
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hekla 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
JIF Hakoah
Tårnby FF 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
AB Tårnby 4
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Tårnby FF 2
Tårnby FF 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Union 2
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Rødovre (1)
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Skjold 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Frem 3
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Ørestad IF 2
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Tårnby FF 3
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Hekla 3
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Tårnby FF 2
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Rødovre (1)
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Sundby Bk. 1
Hekla 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
KB 4
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hekla 2
Fremad Amager 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hekla 3
Hellas 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Oversidder
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B 1908 2
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Oversidder
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Sundby Bk. 1
Vestia 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Ørestad IF 1
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
Vestia 1
KB 4
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
FA 2000 1
Hekla 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
Sundby Bk. 2
B 1908 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
Sundby Bk. 1
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
B 1908 2
Oversidder
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Hekla 2
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
KB 4
Sundby Bk. 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Hekla 1
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
Vestia 1
FA 2000 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
Sundby Bk. 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Amager Pigefodbold
Herlufsholm GF
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Hekla
HIK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hekla 2
KB 7
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Hekla (2)
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Hekla
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Hekla
KB 4
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hekla 2
FA 2000 3
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hekla
Svebølle BI 2016
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hekla
BK Jyden
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Amager Pigefodbold 4
HIK 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Amager Pigefodbold
Nykøbing FC
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Hekla
B.93
Træningskamp U12 Piger Pulje 1
|