Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
Copenhagen Celtic
0
Sporting Fønix CF
5
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FC Culpa
Sundby 3
UHT
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Frem 2
2
Vanløse 2
0
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Frem
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby
Espergærde IF
UHT
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Olympiakos København
3
Bk. Heimdal
4
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Sydhavn FF
2
Fremad Forsing
5
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby 4
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Borghaven IF
1
KP Zebras
0
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Copenhagen Calcio
Watan FC
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
KodaSyd FC
8
Dunses Disciple
0
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Fremad Valby 3
2
Tårnby FF 2
4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Bk. Sommersol
Nøddealliancen
HHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Sporting 43
Copenfalster FF
UHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Frem 9
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Champeinz United
Stefan
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Uganda Danish Cranes
FC Nordhavn
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Panteras C.F.
NV FK Herman
UHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Blue Star Academy
Tsunami FC
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FC ESPM
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:30
Frem
KB
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Borghaven IF
Vigerslev
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Fod Boldklub
FC Ryparken 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
AC Buongiorno
Hakoah
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Uganda Danish Cranes
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Deportivo Cobayas
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Slægtens BK
HB 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Klub 14
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Polyteknisk FK
Union 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
PI Fodbold
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Dankurd IF
CSC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Inter Copenhagen CF
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Laddersfield Town
Union 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
PI Fodbold
Vesterbro Alliancen
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Valby 2
Skjold 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
FC Udfordringen
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Fremad Valby
Husum Bk
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
KP Zebras
Sundby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Pan Fodbold
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Sydhavn FF
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
Østerbro IF 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
FC Sukkerbold
Frem
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Teatro Kapital
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Copenhagen Celtic
Husum Bk
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Fremad Valby 4
FC Culpa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Pan Fodbold
Østerbro IF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
FC One Team
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
BK Jyden
FB
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
FC Soccersisters
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Copenhagen Celtic
Skjold 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby 5
KFB 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Udfordringen
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Egedal Boldklub
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby
ØKF
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Sydhavn FF
FC Culpa
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Valby 3
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Valby
Østerbro IF 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Valby 2
FC Culpa 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 5
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Sporting Fønix CF
HB
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 14
KFB 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Fremad Valby
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Team 2. Sal
Amager FF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Fremad Valby 6
HB 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby 4
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby
FC Nanoq
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
BK 10
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Union
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Arctos
FB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby 10
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
22:00
Tsunami FC
KodaSyd FC
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Valby
FB
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Frem 3
FB 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Frem 6
Østerbro IF 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Tsunami FC
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Døvania
FC Ryparken
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Vigerslev 2
Fremad Valby 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
16:30
Frem 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Fremad Valby 5
B.93 12
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Valby Bk.
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Frem 3
Østerbro IF 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Fremad Valby 2
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Frem 5
FB 11
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Valby
FC Culpa
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
FC Culpa
KFB
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Watan FC
JIF Hakoah
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Frem 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
FA 2000 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:55
Frem 2
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:55
B.93 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Frem 3
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fremad Valby
Amager Pigefodbold 4
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Frem 1
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vestia 2
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Valby
B 1908 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Valby 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B.93 6
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
Fix 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
Oversidder
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Valby 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Kastrup 2
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Frem 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Brønshøj BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
FA 2000 1
Frem 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Brønshøj BK 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Dragør BK 1
Vestia 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
B.93 3
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Dragør BK 4
B.93 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Frem 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:10
Fix 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
B.93 6
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
SSB
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Vestia 2
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Valby 1
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Dragør BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Dragør BK 4
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Sundby Bk. 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Vigerslev Bk.
PI Fodbold
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Heimdal 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Frem 2
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Frem 12
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Sydkysten BK
Champeinz United
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Sporting Fønix CF
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Frem 17
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Nøddealliancen
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Newborn
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem
GVI 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dragør BK
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Pioneren 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem 3
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Valby 1
Sundby Bk. 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dankurd IF
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Pioneren
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FB
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
BK Rødovre (3)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hekla
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
AB Tårnby
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Brønshøj BK
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 2
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 3
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 4
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Rødovre (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Rødovre (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1908 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Vestia (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Fix (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1903 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (6)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hellas (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
JIF Hakoah
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Union
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KFUM
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
K.B. (9)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
GVI (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Skjold (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Folehaven
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Østerbro IF
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
B 1908 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Fremad Amager (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FA 2000 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Ørestad IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
B.93 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Vestia (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
K.B. (10)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
HIK (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hellas (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hekla (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (7)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
AB Tårnby (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Pioneren
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
K.B. (11)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Vestia (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
CIK
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1908 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Fremad Amager (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
AB Tårnby (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Fix (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Skjold (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Ørestad IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
GVI (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FA 2000 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hellas (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hekla (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (8)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1903 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
BK Rødovre
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Vestia (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Rødovre (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
JIF Hakoah
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Skjold
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
B 1903
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Dragør BK
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Pioneren 2
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Sundby Bk. 4
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B 1903
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Dragør BK
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
JIF Hakoah
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Skjold
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Amager 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Valby 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Frem 3
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Rødovre (1)
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Fremad Amager 3
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fremad Valby 1
Fix 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fremad Valby
FC Damsø
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem
GVI
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Culpa
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Frem 11
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frem
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FC Whop en Dei 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Vestia 2
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Nanoq
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Arctos
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Vestia
Jyllinge FC
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FC Culpa
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Valby
Hekla
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
De Tunge Drenge FC
FB 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Dankurd IF
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Dankurd IF
PI Fodbold
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Vesterbro Alliancen
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Sydhavn FF
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fremad Valby 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Frem 8
KFB 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Frem 7
FC Udfordringen
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Frederiksholm Sydhavnen
Hvidovre IF
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
Valby 1
BK Rødovre 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Fremad Valby 2
Oversidder
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Fremad Valby
KB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
FC Whop en Dei
Borghaven IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Frem 14
HB 18
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Frem
Teatro Kapital
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Nordvest FC
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Fremad Valby 2
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Brønshøj
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
22:00
Copenhagen Foxes (2)
Amager FF (2)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
22:00
Fremad Valby (M)
Vinder Teatro Kapital - Volvox
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Frem
KB
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Frem 4
HB 13
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Copenhagen Celtic
AC Iben
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Beatum
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
PI Fodbold
Hvidovre IF
UDS
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Fremad Valby 2
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Fremad Valby
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
FB 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
HB
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
FB 5
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
JIF Hakoah
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valby 2
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Valby 2
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Culpa 2
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Valby 4
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valby
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Nørrebro United 4
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Skjold 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Hekla 4
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Ørestad IF 2
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
Frem 4
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
HB
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Rødovre (1)
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Sundby Bk. 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:10
Nørrebro United 4
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Valby 2
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Skjold 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Rødovre (1)
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Medicinernes Bk
Viktoria
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fremad Valby 3
FC Damsø 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Frem 12
HB 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem 17
FB 21
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Nørrebro FF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KP Zebras
Dunses Disciple
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem
VSK Århus
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Slægtens Bk
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nøddealliancen
NV FK Herman
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Champeinz United
Sydhavn FF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
22:00
MBFF
Tsunami FC
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Valby 2
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
PI Fodbold 2
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Watan FC 2
KFB 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Vestia 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sydkysten BK
Døvania
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby
Hekla
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Valby
Skjold
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
BK Frem
GVI
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Copenhagen Calcio
JIF Hakoah
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Copenhagen Celtic
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Valby 4
Skjold 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Frem 11
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Valby 2
Østerbro IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Fremad Valby 3
AB Tårnby 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Frem 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Bk. Sommersol
Sporting Fønix CF
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Sporting 43
Bk. Heimdal
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Uganda Danish Cranes
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FC Whop en Dei 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Fremad Valby 5
ØKF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Panteras C.F.
Young Urbans FC
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
KodaSyd FC
Nordvest FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Blue Star Academy
FC Whop en Dei
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FC ESPM
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:00
Vestergården
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
22:00
Olympiakos København
Oversidder
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
PI Fodbold
Beatum
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
PI Fodbold
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Team 2. Sal
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Valby
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Valby Bk.
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
FC Knöedel
BK Friheden
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
BK 10
Dankurd IF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
AC Iben
FB
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Oversidder
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
Frem
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Frem 2
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Frem
Sundby Bk.
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Sporting Fønix CF
Nøddealliancen
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Olympique Odsherred
Slægtens Bk
HHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
Copenhagen Calcio
Copenfalster FF
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
Fremad Valby
Oversidder
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:45
BK Jyden
Nørrebro United (2)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
FC Culpa
KFB
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Fremad Valby
Arctos
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Frem 2
Husum Bk
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Dankurd IF
FC Nordhavn
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Valby
FB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
Fremad Valby 2
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
Fr.holm Sydhavnen
Hvidovre IF
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
Hekla
KB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Watan FC
Olympiakos København
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Frem
FA 2000
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Culpa
Fremad Valby 4
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
FC Newborn
Copenhagen Celtic
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
Fremad Valby 3
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
PI Fodbold
Fremad Valby
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
20:00
Valby
KFB
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Østerbro IF 10
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
KFB 6
Union 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Rødovre 2
Vanløse 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Valby 4
KFB 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Sundby 2
Frem 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Fremad Valby 9
KB 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Sønderbro Fight 2
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
CIK
Husum Bk
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
KFB 9
Frem 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
HB 16
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Kastrup
KFB 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Tsunami FC
Frem 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
HB 18
Bispebjerg 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Frem 9
Brønshøj 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Fremad Valby 10
Bois Athletic FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Skjold 23
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
FC Ryparken 4
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
KB 9
CIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Frem 10
HB 15
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Østerbro IF 8
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B.93
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby
HB
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B 1908
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sundby
CBS Sport
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nørrebro United
Vestia
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Cøpenhavn United
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB
Nørrebro United 2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
PI Fodbold
HB 2
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Udfordringen
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Soccersisters
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 14
CSC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skovshoved IF 3
Vanløse 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Nørrebro United 7
Dankurd IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 16
Østerbro IF 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
HIK 3
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 13
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Folehaven 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 13
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B 1908
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Arctos
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 17
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby 8
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 2
Kastrup 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 3
B 1908 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold 20
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Rødovre
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Udfordringen 2
B 1903 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Sukkerbold
FA 2000
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Teatro Kapital
FB
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby
Frem
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Valby
Sundby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Únigadores Sports Club
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Klub 14
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 2
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby 2
Fremad Amager
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Spartak Ciervo
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 4
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Union 2
Viktoria 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby 3
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Ryparken 3
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
KSV
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
KP Zebras
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Nørrebro United 3
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
ØKF 2
FA 2000 (1)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Hellas 2
Sundby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Østerbro IF 2
Nørrebro United 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Pan Fodbold
Sønderbro Fight
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Valby 2
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Sundby 3
FA 2000 (2)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Culpa 2
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Valby
Copenfalster FF
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Nyhavn
CIK
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Heimdal 2
Østerbro IF 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
HIK
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
HB 3
Sundby 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Culpa
Skjold 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Amager FF 2
FB 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Fremad Valby 4
KFB
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FB 6
Amager FF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Copenhagen Foxes
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Vestia 4
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
KB 4
FB 8
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
FC Ryparken
Skjold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Skjold 5
HB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Stefan
Prespa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
FA 2000 6
FB 9
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
KFB 2
Skjold 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Frederiksberg Rangers
HB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
FB 4
FA 2000 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Pan Fodbold
Vestia
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Frem 2
FB 7
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Skjold 3
Østerbro IF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Borghaven IF
Tårnby FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Brønshøj 2
Jægersborg BK
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Copenhagen Celtic
Vigerslev
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Fremad Amager
B.93 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Skjold 2
Nørrebro United 5
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Sønderbro Fight 2
Sydhavn FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Nørrebro United 6
Skjold 3
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
KFB 2
HB 4
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
FB 12
HB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Fremad Valby 5
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
B.93
FB 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
FC One Team
Skjold 8
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Skjold 7
KFB 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Uganda Danish Cranes
ØKF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
B.93 2
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Folehaven
Olympia 1921
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
FC Nyhavn
HB 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Frem 3
HB 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Nørrebro United 4
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
B.93 3
FB 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Skjold 11
FC Ryparken 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Vesterbro Alliancen
Fremad Amager 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Valby 2
Copenfalster FF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
HB 4
Skjold 12
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Skjold 9
Østerbro IF 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Deportivo Cobayas
Skjold 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
HB 8
Skjold 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FC Breeze
KB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Inter Copenhagen CF
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Laddersfield Town
Nørrebro United 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FA 2000 7
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skjold 14
Union 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
AC Buongiorno
FA 2000 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Østerbro IF 5
Skjold 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Frem 6
Union 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
B.93 6
HB 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skjold 16
Østerbro IF 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FB 18
Frem 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Nørrebro United 6
De Tunge Drenge FC
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
B.93 7
B 1903
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
KFB 5
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FC Afveje
Union 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Copenfalster FF 2
FB 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FC Udfordringen
Union 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
B.93 8
Frem 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Polyteknisk FK
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Vigerslev Bk.
NB Bornholm
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Fremad Valby
Tårnby FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Frem 5
Fix
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Stefan 3
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Volvox 2
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Union 11
VLI
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
FA 2000 9
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Jægersborg BK
AB Tårnby
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Fremad Valby 6
Vanløse
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Østerbro IF 4
FA 2000 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Slægtens BK
Bispebjerg
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
B.93 5
Sundby KFUM
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Union 9
Brønshøj
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Skjold 19
HB 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Egedal Boldklub
Frem 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Valby 3
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
HB 13
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Skovshoved IF
B.93 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
FB 21
FC Ryparken 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
HIK 2
Frem 17
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
KB 11
Union 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
18:00
Fod Boldklub
Mons Carota
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby
Hekla
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby
AB Tårnby
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Nordvest FC
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Valby 1
Kastrup 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Frem
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
CIK 2
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby 3
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby 2
Brønshøj/Fix 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
CIK 2
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Tårnby FF 3
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Oversidder
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Frem 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Fremad Valby 3
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
B 1908 3
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Oversidder
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Copenhagen Celtic 3
KFUM 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Fremad Valby 1
KB 3
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Frem
Humlebæk BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Fremad Valby
Vestia
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Borghaven IF
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Fremad Valby 2
Husum Bk 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Frem
GVI
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FC Whop en Dei
KodaSyd FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
FC ESPM
Amalie
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Watan FC
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Sydhavn FF
Ørestad IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
22:00
Døvania
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
22:00
Tsunami FC
KP Zebras
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:30
AC Iben
Skjold
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
FC Udfordringen
Oversidder
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Panteras C.F.
FC Newborn
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Valby 2
Sundby Bk. 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Frem
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Valby 3
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:30
Frederiksholm Sydhavnen
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Vigerslev 2
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Frem 3
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Fremad Valby 4
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Valby
SIF / Aakanden
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Fremad Valby
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Frem 5
B.93 7
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Fremad Valby 2
GVI 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fremad Valby 2
B 1903 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fremad Valby
Union 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fremad Valby
Hvidovre IF 2
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Fremad Valby 3
Vestia 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Valby 2
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Frem
Næsby BK
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Fremad Valby 6
Vestergården
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Copenhagen Celtic 2
FA 2000 9
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Copenhagen Celtic
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Olympiakos København
JIF Hakoah
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Watan FC
Bk. Hekla
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Sporting 43
Oversidder
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Uganda Danish Cranes
VLI
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Slægtens Bk
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
BK Frem
Brønshøj / Fix
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Bk. Sommersol
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Nøddealliancen
Young Urbans FC
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fremad Valby
Svogerslev BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|